Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Dzegr DISCO/shadow

 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 20:47:07 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Klimax píše:
Dzerg, nic proti, nehledej v tom nic vic, jen to ze nas je na raid 42 online (na ulduar...na tocko ocekavame jeste vic) a tirbe pise pro pro pro...jako a naseres ty lidi asi kam? fajn sem PRO kdyz pude na ukor tirbeho, PROTI kdyz by mel jit na ukor nekoho jinyho


Ja v poslednom čase píšem PRE na heal ak si si nevšimol. Nabudúce sa Ťa opýtam na Tvoj názor a pokiaľ mi to schváliš, že sa môžem vyjadriť, tak to budem papúškovať, ok ?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 22:44:00 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
nerikam ze se nemuzes vyjadrit, onicem takovym tam neni ani slovo , jen nechapu, jestli to nevidis, nebo co, kdyz je na raidu 42 lidi + a KAZDEJ ten raid chce jit, nevm jestli se tam ty dostanes, ale zrejme pokazdy jo, takze je ti to jedno, ale vzij se to situace tech lidi, kteri tam na to cekaji tejden, sou v guilde treba uz nejakej ten cas, a pak si ten raid na co cekaji stejne nezajdou, protoze se porad nabiraji novy a novy lidi...proto sem psal, kdyz ho tu chces, tak at jde na ukor tebe, protoze ti to zrejme nevadi

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 23:49:17 
tak hrávám na tady tomto a stačí mi to tak jak mám :p http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y570-d248064.htm
talenty nemám problém přehodit..healing focus nemám proto, že případné interupty jsme jeli přes aura mastery..
na healování používám vuhdo..máš pravdu, že vlastní bindy to má..převážně ctrl nebo alt a clicky na člena party (např. levý click na člena PW:S, pravý=FH, kolečko=dispel, alt+kolečko abolish, alt+pravý click PoH, boční=penance, ctrl+levý, ctrl+pravý atd atd..) takže na poskládání spellů se mi moc nedívej, protože takto to mám na běžné denní hraní, kde potřebuji i dmg po ruce a tak :D všechno možné se dá nastavit ve vuhdu :)
a konečně screeny s hps a dps jsou dělané právě pro to screenování :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 8:11:16 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Hraješ na ntb, kterej je lepsi nez muj stolni PC a mas antialising 1x ?:D a to rozliseni fuj..nerikej ze mas 10-30 fps s takovym strojem...kdyz ja mam s 2x horsim 20-40..navic to jakou tam mas grafiku, to je otres..nemuzes s tim mit tak low fps..to mam na svym notasu s integrovanou grafikou..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 9:43:52 
nevím no, nevyznám se v tom, a tak jsem to nijak neladil..a nemůže to třeba být i tím, že většinou hrávám v okně? prostě mi to stačí tak jak mám :D a vždyť fps je vidět i na screenech


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 10:19:10 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
jo jenze ta grafika..vsak to mas na minimum ne? nemuzes nic videt :D ani cosmic ani zadnej jinej plosnak na zemi..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 12:04:03 
jo máš pravdu, že něco na minimum mám, ale tyhle věci ne


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 15:30:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:15:01
Příspěvky: 111
Karma: 0
PROTI, priestu dost, heal priestu mame vic nez dost a az na elbonda je nevidim. Bud to procistit nebo nebrat dalsi :) Blizi se ToC a nebylo by spatne si drzet toc EQ v guilde a ne jako u UD kdy lidi leavovali s valanyrkou do jinych G..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 16:33:33 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Elbondo Holy, Dzegr Disco = profit...Cherish a Sealnne nahealujou mnohem mnohem min nez Elbondo za holy..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 17:01:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Dozvěděl jsem se nějaké znepokojivé informace ohledně Dzegra (jen průměrný hráč který často failuje a není zrovna loajální) myslím že takové lidi v guildě nepotřebujeme.
PROTI

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y