Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Dzegr DISCO/shadow

 Předmět příspěvku: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 14:49:22 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 24
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: hraju kdy se mi chce a čas si dokážu udělat
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: ano mám, čas je ideální
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: samozřejmě, doteď jsem sledoval přihlášky na foru a s dalším navštěvováním nemám problém
Něco o sobě: jsem z Nivnice (rodiště J.A. Komenského ) - moravák, zlínský kraj-slovácko, kraj, kde máme nejlepší sliovici a víno je mi 24 a studuju UTB ve Zlíně. Když zrovna nehraju wowko, tak rád sportuju. Zahraju si fotbal, hokej a jinými kolektivními sporty taky nepohrdnu. V létě plavu, v zimě lyžuju. Občas si taky s přáteli vyrazím na pivko, teda pivo nepiju, radši víno bo tvrdý , na nějakou zábavu nebo poker. Nějak nic zvláštního no. S wowkem jsem začínal ještě na wowemu na mystiqu, pak mě to ale chytlo a zaplatil si registraci na tehdy nejlepším českém serveru - TranZeru. Přes Valhallu jsem se dostal sem na Twinstar.
Co si představuješ pod slovem guilda?partu lidí, kteří pomáhají při odreagování od reálného života, zábavu, kolektiv, který se snaží něčeho dosáhnout

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: kromě flame leviathana všechno dostupné(měl jsem pauzu :p )
Vadí ti když se nedostaneš na raid: tak přece jen je to jenom hra, ale samozřejmě ji hraji proto, abych si co nejvíc zahrál, takže zklámání připouštím ;-)
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: brácha vyexpil po 70ku ještě na TBC, s příchodem wotlku jsem mu priesta zabavil a doteď je můj
Odkaz na Armory: armory

Screen UI: ui
Raid DPS: disco thorim hm
shadow patchwerk :D
shadow freya
Dummy DPS: dummy

Jak hraji za svou class:
Rotace - disco: štíty, štíty, štíty..pak penance na grace a divine aegis,častokrát dávám na cd, flash heal, PoM, štít(borrowed time)+PoH..když je potřeba tak použiju dispel magic nebo abolish disease :p power infusi se snažím po domluvě nebo taky na cd..pain suppresion taky mám..taky vím, že když použiju shadowfienda a hymnu tak si doplním moc many :p
ve statech preferuju intel>sp>haste=crit
shadow: rotace Vampiric Touch-> Mind Blast->Devouring Plague->Shadow Word: Pain-> Mind Flay->pak udržuju dotky pomocí addonu TellMeWhen, eq na shadow jsem moc nesbíral, protože mě víc baví disko, takže jsem dal přednost ostatním..staty hit>sp>crit>haste
Equip - gs 4746, ještě to není úplně podle představ
Staty - 1696 intel, 2236 sp, 240 haste, 704 mana regen, 31,33% crit
Gemování - gemuju červené na sp a žlutý intel..mixy nepoužívám (na šutru vychází o 1 míň sp a v maličkostech je přece síla :p),meta Ember Skyflare Diamond, svitek na intel, flasku na intel..shadow převážně sp



Guildy
Předchozí guildy: poslední nisiar, moss, soda
Důvod odchodu: nisiar-pauzka :p
moss-rozpad
soda-kick faily :oops:

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: nikam jinam jsem si přihlášku nedával
Proč chceš jít právě k nám: protože chci být součástí jedné z nejůspěšnějších guild na serveru a pomoci jí k úplnému vrcholu ;-)
Koho u nás znáš: no nemůžu říct, že bych někoho extra znal, snad jen kapos
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout: myslím, že bych mohl být přínosem pro guildu svýma bohatýma zkušenostma a když můžu, pomůžu


PC výbava
Mumble/Mikrofon: jojo
Raid FPS: 30-50, ale i 10
Rychlost internetového připojení: http://www.speedtest.net/result/1765258011.png

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 + 9 + 0 =27


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 15:52:23 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Fíííííha,

to hps a aj dps je pre mňa veľmi fascinujúce :-). Ale môžeš sa trošku rozpísať o tých failoch za ktoré si dostal kick zo sody ? Možno to boli pičoviny, ktoré si človek vycibrí raidovaním a každí občas failne a aj teraz.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 16:07:28 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Dostal jsi kick za faily, super a u nás failovat nebudeš?:D už i tak se snažíme filtrovat failery jak jen to jde..Jinak bych ocenil Disco Priesta aby Elbondo sel Holy, protoze je jedinej, kdo za nej umi..Ale dalsi healer s low PC :-X


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 17:04:16 
bylo to u nepovedeného algalona. to id se nám vůbec nedařil, přiznám se, že jsem patřil k nejčastěji umírajícím. zbývalo posledních 10 minut a jako nováčkovi v guildě mi bylo řečeno, že jestli chcípnu tak letím. chcípli jsme :)
psychi myslím, že nemám low pc :X


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 17:51:07 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Návštěvník píše:
bylo to u nepovedeného algalona. to id se nám vůbec nedařil, přiznám se, že jsem patřil k nejčastěji umírajícím. zbývalo posledních 10 minut a jako nováčkovi v guildě mi bylo řečeno, že jestli chcípnu tak letím. chcípli jsme :)
psychi myslím, že nemám low pc :X


Tak Algalon sa dá natrénovať na 10tkach a aj u nás ľudia na 25ke umierajú. Dôležité je sa z chýb poučiť. Vzhľadom na to čo písal Psychi hore, že by sa zišiel Disco ja by som Ti dal minimálne na skúšku PRE, ale o všetkom rozhodne Elbondo.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 18:10:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:36
Příspěvky: 245
Karma: 0
Myslim ze ako disko by si sa mohol uchytit, eq neni top(aj ked koli stafke som rozmyslal ze ti dam NE) ale myslim ze by si sa zmestil do raidu namiesto toho restaka co stale psychi chcel dobrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 18:21:58 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Nemas low PC? a co ta grafika? vsak ten Thorim je jeden velkej pixel..Jestli budes failovat u nas at uz v UD nebo v ToC, tak budes hodne hodne v - DKP, my vetsinou nekickujeme, ale nebereme na raidy a nebo si vubec nezalootujes


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 18:38:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Zdravim,
musim uznat že mám teď docela velký dilema protože rád bych vzal disco priesta abych mohl jit holy ale na druhou stranu healovacích priestu je teď v guildě kotel.

Teď něco k tobě:
U talentů mám jedinou poznámku a to že ti chybý Healing focus myslím že docela důležitý talent pokud nechceš castit PoH pul dne.
Co se týče eq není zrovna TOP ale dá se....
Co se mi zrovna moc nezamlouvá je tvoje ui, přijde mi takový chaotický. Nevim co to je za addon co používáš na healování předpokládám že to má vlastní bindy jelikož POH máš daný uplně mimo, žádný bindy nevidim na dispelu ani na Abolish Disease ani třeba na fade. btw nikde nevidim vytaženou lentilku od locka a jak už sem říkal příjdou mi ty spelly docela chaoticky poskládaný

I když je disco poměrně jednoduchý je vidět že v healovaní nejsi noob (podle screenu), na otázku jak hraješ za svou class si podal vyčerpávající odpověd takže přínosem bys nejspíš byl ale jak sem psal výše mámé teď trochu full stavy tak to budu muset ještě trochu promyslet.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 19:45:30 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
Dzerg, nic proti, nehledej v tom nic vic, jen to ze nas je na raid 42 online (na ulduar...na tocko ocekavame jeste vic) a tirbe pise pro pro pro...jako a naseres ty lidi asi kam? fajn sem PRO kdyz pude na ukor tirbeho, PROTI kdyz by mel jit na ukor nekoho jinyho

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dzegr DISCO/shadow
PříspěvekNapsal: úte 14. úno 2012 20:41:59 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
jako sorry, ale elbondo nahealuje za holy 2x vic nez cherish a sealnne..a kdyz je disco tak zase mame low heal od holy priesta..a kdyz je holy tak nam chybi na raidu poradnej disco priest..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y