Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Příhláška Sklepmaister Demonology

 Předmět příspěvku: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 19:26:11 
Sklepmaister PVE DEMO/DESTRO/AFFLI



Main:Demonology 0/54/17



1. Úvod
V první řadě se omluvím za mírně nad objemnou přihlášku(vůči standartu některých jedinců), ale jelikož to považuji za rozhodující fakt,tak to trochu rozepíšu.Předem děkuji za přetrpění a oceňuju ty co jí dočtou do konce.

V přihlášce jsem se snažil postupovat systematicky podle Vaší vzorové přihlášky.

Jmenuji se Jakub je mi 18 let a studuji střední školu.Jsem až moc komunikativní, moc žvanim a "občas" jsem na ránu.Ale vím kdy je konec srandy, takže na raidu se bát nemusíte.

Hrát můžu víceméně přes prázdniny kolik chci, ale nepovažuju se za no-lifera, takže budu docházet jen,když bude potřeba (pokud se to nebude prolínat s brigádou)


Raidovací časy 17:00-22:00 mi vyhovují.Dny které mi spíš nevyhovují jsou pátek a sobota z důvodů jiných nočních hospodských činností,které jistě chápete.

Co se týče náštěvnosti fora, tak jsem pravidelný spamer a hodnotitel přihlášek.

Dále vaše otázka co je to guilda mi přišla tak trochu pofidérní.Guild je anglické slovo a slovník nám prozradí mnoho českých významů : společenstvo, bratrstvo symbióza, cech.




2.Herní teoretické záležitosti



Zkušenosti s raidy ... No tak co se týče taktik tak ovládám všechny raidy až po icc (až na drobné občasné detaily na twinstarem opovrhovném serveru deffender jsem byl pve achiev hunter, takže vim i taktiky na většinu znich.


Nevadí mi, když se nedostanu na raid ... Naopak někdy to příjde i vhod a v případě full equipu klidně budu pouštět ty co to více potřebují.


Nebudu zde rozepisovat kde jsem všude hrál,když je to víceméně stejně jedno,protože každej server jede jinak a víceméně by vás to ani nezajímalo, takže to zůžím na ty nejznámější jako je Equilibrium, Deffender a Twinstar phobos,kde jsem chodil v ulduar sezoně



Postavu na deimosu jsem vyexpil,prodal,koupil, takže víceméně jsem si ji sám vyexpil (hodně obrazně řečeno)


ARMORY:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Sklepmaister

Předem se omlouvám jestli uvidíte pvp equip (kdyžtak upozorněte) jsem také pvp hráč s rele (ale to vás asi nezajímá), ale může vámt o říct, že nejsme zvyklej jen stát a castit stereotypní rotaci.




UI




http://imageshack.us/f/515/wowscrnshot061112225713.jpg/

Takže popis z pvp jsem naučený mít nabindovaný pomalu i heartstone a macra, abych nemusel víceméně nic klikat (trochu lenost).Jsem hlavně připravenej na championy, kde většinou jsem ten koho vyšlou pokaždé na control, tak mám klasik focus macra, abych mohl controlovat a zároveň dmgovat(aby nebyli takové dps ztráty)

Co se týče grafiky ui a addonu, tak preferuju klasický design a opravdu nutné addony.

Vlastním atlas loot,skadu,DBM a to je víceméně vše, až na specialní timer warlock addony.




3.Jak hraji za svou class



DPS(raid): Bohužel na raidech se mi to nějak buguje, takže se vždycky ptám, ale byl jsem sváma už pár public raidů a od Zekkeho mi bylo naměřeno 6,7k. Ale jsem více než ochoten se jít opět předvést na jednom z Vaších raidů.

Jinak dodávám Dps dummy (bylo obtížné se naštelovat tak, aby immolate aura nedmgovala do druhé dummy, ale nakonec je následující screen objektivně po 500k dps na jedné dummy.
http://imageshack.us/f/225/wowscrnshot061212190419.jpg/


Rotace: držím corruption,immolate a spamuju shadowbolty na proc molten core přecházim na inerceraty a pod 30% v decemption přecházim na soulfire.


Equip: 4800gs + (roste pravidelně) 3x toc set 1x ulduar 25 + nějakej trash z toc 25 a ulduar 25 back rele (kvuli hitu) a battlemastera (lepši trinket jeste nepadl)


Gemování: Spell Power>sp+haste>sp+spirit -> Jasné čím více mám spellpower tim více rozdám, + haste kvůli castu a sp+ spirit opět pro větší sp (10% mích sp de do raidu)


Glyphy: Immolate (immolate má nejlepší přepočty z sp 1,7 tušim ) metamorphosi (kvůli oblíbenému buggu na druhý immolate aura a life tap(lepší přepočty ze spiritu).

Co se týče talentů tak ty můžete vidět v armory považuji to za jakýsi standart, který mají asi všichni stejný.

Předchozí guildy:Žádná předchozí guilda.

Omlouvám se za příkladně chyby, ale kvůli nemožné upravé to asi nevychytám zdaleka všechno

Nyní váš hardcore příklad:
Nůže žiju v domění, že přednost má násobení tudíž zprava 9x0=0 a následně posčítám ostatní,tudíž výsledek 18, když vynecháme filozofické úvahy a teorie o relativitě.
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 18


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 20:11:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. úno 2012 0:02:59
Příspěvky: 18
Karma: 0
V první řadě...pokud vím, měl si dodržet styl přihlášky. Od toho máš zde vzor přihlášky. Ale, dá se to přehlédnout. Teď už můžeš jenom doufat, zda si tě náš CL locků vůbec prověří. Měl jsem tu čest, vidět tě v akci v UD 25 a pokud vím, dps nic moc, ale to bylo pravděpodobně způsobeno tím, že sis nestačil přehodit gemy, talenty a rozhodit spelly. Dále, locků máme pokud vím docela dost, ale jak jsem již řekl, musí tě prověřit náš CL/GuM, který tu má největší slovo. Za mě NEUTRAL.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 20:29:47 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Bol som s tebou myslím v ToC25 a dps bolo low. Keď niekoho hľadáme, tak toho, čo vie ťahať.
Nechám to na Patrim, ale za mňa PROTI

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 20:32:30 
No to tocko jsem byl za off spec.Demo jsem byl akorát sváma na UD25


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 20:45:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
neviem čo hulis, ale bude to drsne...

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 20:53:27 
Offline

Registrován: sob 19. lis 2011 0:10:22
Příspěvky: 35
Karma: 0
Nevyplnil prihlasku podla vzoru PROTI
btw co je to za addon co ty ukazuje pod spellama tie cisla?


Naposledy upravil Myrodron dne úte 12. čer 2012 21:01:37, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 20:54:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
PROTI

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:04:59 
Myrodron píše:
Nevyplnil prihlasku podla vzoru PROTI
btw co je to za addon co ty ukazuje pod spellama tie cisla?

:D jestli myslíš to žlutý tak to je drdamage :D ukazuje ti prepočtenej spellpower do damage (za kolik aktualně dává tvuj spell) když na ten spell ukazes ukazeti jakou šanci snim máš, že critneš,missneš atd. :D dobrá věc do pve.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:09:02 
Offline

Registrován: čtv 08. zář 2011 19:51:25
Příspěvky: 120
Karma: -2
Tak ty sviňa mu dአproti a ešte chceš aby ti niečo poradil;DDD na tom UD 25 si moc teda netahal no a ani si nemyslím že by sme potrebovali demo locka aj ked mame iba sufkusýnku no aj royalka ale ten nehrá.Ale ta prihláška sa mne osobne moc páči ako si si ju tak osvojil;D taký neutrál;/ (tie dummy niesu az tak špatné)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příhláška Sklepmaister Demonology
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:10:12 
No ten addon je podle mě základ :D Tady je vidět kdo tam jen slepě mlátí hit rating atd. :D Díky tomu addonu mi to sedí na setiny % :D


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y