Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Holy Andrjka

 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 16:47:09 
:D takových vytknutí... to bude na dlouho
Dobře tak jako k JWC potřebuju mining...
Glyphy... kdyby to bylo tak závažný tak si je můžu koupit stejně jako enchy ale.... Koukal jsem na tvoje Xjohny a ty minnor :D to jako že seal of windom mě bude stát o půlku mín a tak :D to není vůbec podstatné :) promin, ale když si ho nahodim před pullem tak si nahodim už pak jedině kdybych umřel a někdo mě ressnul... no jako že kinga na někoho kdyby umřel tak jasný bude mě to stát o půlku mín :D a ten třetí ten je ale uplně na nic :D dobrej tak možná do aren ;) když nepoužívám seal of light logicky na to nemám glyph... dál vezmu Anuba... První fáze... nikdo krom tanka nedostává dmg a penetration cold se dá v klidu přehealovat flashema takže mi to neubere žádnou manu ;)... jistě že na většině bosů tahám pořád holy lighty :D :D :D ale jako když někdo dostane dmg za 4k a pak jako už dlouho nic tak proč bych mu dával holy light ? :D
EQ - na to že je tu tocko tak jsem s worldem nafarmil tohle... bohužel na další token pořád nemám štěstí abych měl ruce a voa taky nic... když tak hrozně řešítě ench např že mi chybí 30sp na wtisty... tak proč mi ještě vytýkéte trinket +111 sp z naxu ? pravda, že ta hotka tam je dost k ničemu, ale na nějakých bossech se dá využít...
UI - achjo :( podívejte mě to takhle vyhovuje ten HealBot... díky za radu.. nenapadlo mě nabindovat si salvu ale omen nepotřebuju protože lidi si mi říkaj o salvu, ale jestli to u Vás tak není že si říkáte kdo chce salvu tak i ho klidně zapnu i na healování.. lentilku od locka mám nabindovanou a trinkety klikám... FoL mám nabindovaný na E tak proč se mě ptáš jestli ho mám v HB ? :D :D
Je mi líto že nemám novější screen... můžu si ted složit třeba voa 10 a poslat sem nový screen jestli chcete ;)
Předchozí guildy ??? proč to asi vynechávám když jsem byl u alts of exodus ? :D :D :D :D byl jsem tam jen kvůli G2G
důvod odchodu ? ADI hledá holadina
že mám na 1 meele atack je mi úplně fuk když healovací spelly používám přes healbot... :( promin, ale nechápu proč to řešíš... prostě klikám... mám na to dost času když je world cooldown... a když píšu, že nemám problém s manou tak asi trinket z toch nepotřebuju
Proč se sacred shield blbost ? A na co overheal ? :D jako to když je raid full a jsme na raidu 4 healeri to mám pořád tahat holy light do full targetu nebo co ? :D
Abych to shrnul tak jsem v TOGC 10 neuhealoval akorát anuba a možná to nebyla jenom moje chyba ;)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:00:11 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
škoda, že u nás paladin nehealuje penetrating cold, ale 3 tanky, kteří dostávají každou vteřinu přes 15000 dmg..btw healer se má starat o raid, dps o dmg, tak tím, že budeš dávat salvu sám, tím ulehčíš hodně práce..kdybys castil na raidu flashe, dostal bys - DKP! už mě takový palachové serou..posrali me tím 2 ID 10tky bez wipu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:08:11 
Aha tak to jsem zase o něco chytřejší... možná proto jsem nedal ještě anuba na TOGC10, ale vždycky byl wipe až ve 3. fázi, tam jsem ale jel jenom holy lighty... btw když healuju penetration cold tak mám na tankovi beacon a aztim to v první fázi vždy vydržel :|


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:11:40 
Offline

Registrován: pát 06. dub 2012 12:58:06
Příspěvky: 22
Karma: 0
30 sp na wrist je kokotina, dava se 16 intel...jenom ti dam takovou testovaci otazku. Vis proc jede holypaladin vse na intel? tudiz i oba trinkety?
A navic teda nechapu,kdyz mas healovaci spelly na healbotu tak proc mas na E ten FoL :D

_________________
Jsem hezká paladinka a mám rád zablešené medvídky a poloprohnilé stromečky :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:13:51 
Nejspíš proto, že intel zvedá manu i sp ?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:16:10 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Aby mu hned nedošla mana?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:18:24 
Offline

Registrován: pát 06. dub 2012 12:58:06
Příspěvky: 22
Karma: 0
protoze intel zveda sp i crit s to jsou nejdulezitejsi staty u hpaladina (pak jeste haste)....proto by sis mel poridit oba trinkety na intel

_________________
Jsem hezká paladinka a mám rád zablešené medvídky a poloprohnilé stromečky :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:26:50 
Tak dobře :D seženu si ten z toch :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:31:53 
btw FoL mám na E asi proto, že všechyn healovací spelly nemám na HB :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 18:32:35 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Ok, myslím, že som si prečítal a pozrel dosť na to, aby som sa vedel rozhodnúť.
Asi sa obidvaja zhodneme na tom, že toho holadina berieš ako doplnok ku mágovi. Musíš si uvedomiť, že mi potrebujeme holadina, ktorý vie čo a ako, je to pre neho main, stará sa o neho a robí všetko pre to, aby bol top. Potrebujeme človeka, čo je pripravený ísť do ToGC25 hneď a nebude na ťarchu, ale na úžitok.
Takže keď si to celé zhrniem - ui (party cez pol obrazovky), bindy, chýbajúce spelly, theorycraft - tak v podstate je to pre mňa jasné.
Chcem ti popriať veľa štastia inde.

NEPRIJATÝ

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y