Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Holy Andrjka

 Předmět příspěvku: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 12:11:48 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 17
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: Každý večer a když nemám přes den co dělat tak třeba celý den.
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Kromě pátku, v pátek mám čas od 18:45 na Váš raid, jinak podle rozvrhu ve škole.
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Pátek a podle rozvrhu ve škole, ve středu jsem doma v 19:30 +-
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Moje závislost.
Něco o sobě: Jsem Jaroslav, bydlím u Mělníka, studuji hotelovou školu v Praze, hraji na bicí a piano, dělám Le parkour když je čas.
Co si představuješ pod slovem guilda? Když si řeknu guilda vybaví se mi ten orc v Orgrimmaru kde se zakládají guildy, ale opravdu bych si představoval skupinu lidí co chodí pve, chtějí něco dosáhnout a dělají proto vše co je v jejich silách.

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: Umím taktiky na všechno co je na Twinstaru momentálně otevřeno.
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Vadí, ale když už tak prostě jdu dělat něco jiného no.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Vyexpená.
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &n=Andrjka

Interface
Screen UI: http://imageshack.us/f/196/wowscrnshot031512212347.jpg/
Popis UI: Ten screen je ještě starý, ale UI se mi nijak nezměnilo jen pár spellů, jiný trinket a tak.
Výhody UI: Nevím jaké jsou výhody mého UI, ale jsem s tím spokojený.
Addony: Healbot, Skada, Onebag, aj...
Bindy: Používám bindy na myši a pár tlačítek na klávesnici, ale do pve to jako healer s healbotem tolik nepotřebuji.
(Pokud se tě otázky netýkají, z přihlášky je smaž!)
Pokud máš Blizzard UI, v čem tě zvýhodňuje oproti Bartenderu? Jde jen o zvyk, hraju už 5 let s blizzard UI a nestěžuji si.
Pokud máš ability, které je potřeba udržovat v určitých intervalech na targetu a nemáš na ně Addon, jak si to hlídáš? Udržuji na bossovi Judgement of Light, aby to healovalo meelečka, když tam není jiný holadin tak to uhlídám lehce, prostě to použiji když mám nabitý cd a nemám zrovna co healovat.
[/list]


Herní předpoklady
Screeny:
Raid DPS/HPS: http://imageshack.us/f/196/wowscrnshot031512212347.jpg/ Mám tam ještě 26k many na raidu, ted mám tak 32k na raidu a umím používat divine pleu ve správnou chvíli takže umím healovat tak, aby jsem vydržel s manou.


Jak hraji za svou class (Pořádně rozepsat!)
Rotace - Dám na bosse Judgement, který mi přidá hastea zárověň ho obnovuji každých 10-15s. Na tankovi držím Sacred shield a Beacon of Light, healuju raid podle toho kolik je třeba vyhealovat tak healuju buď Flash Lightem nebo Holy Lightem. Holy Shock používám když docastím nějaký heal a ještě je třeba někoho rychle healnout nebo když prostě potřebuju někdo insta heal. Když je třeba nějaká fáze kde vím, že budu dlouho a hodně healovat pustím si Divine Illumination, abych vydržel s manou a popř. zapnu trinket na sp. když je chvilku klid nebo nemusím tolik healovat, pustím Divine pleu a někdy i dmguju abych si ze Seal of Wisdom doplnil manu.
Equip - viz armory (5105gs)
Priority statů - Sbírám eq na haste a crit (spell power a intelect samozřejmost)
Gemování - Snažím se gemovat čistě intelect.
Dodatek - Nemám ench na wristech a rukou, protože jsou to low věci a čekám až mi něco padne (mám tam i low gemy na intelect )

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: Nedával.
Proč chceš jít právě k nám: Protože hledáte holy palu a jste guildna na nějaké úrovni, tak proto.

PC výbava
Mumble/Mikrofon: Samozřejmost.
Raid FPS + na jaké detaily: FPS kolem 60 a WoW hraji ve Full HD (1920x1080 ) na maximální detaily.
Rychlost internetového připojení: 25mb/s

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 18


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 14:41:11 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Keďže sa v holy nevyznám, tak mi niekto z Vás napíšte aj dôvody prečo nie. Čo som si všimol ja, tak tam chýba pár bindov na ToC (alebo len nevidím) - hand of prot, hand of salvation. Equip posúdiť neviem.
Holé konštatovanie typu - PROTI, to je joke a podobne neberiem. Jedine pokiaľ by ste mali niekto s daným hráčom osobný problém, potom akákoľvek argumentácia je bezpredmetná.
Takže som si dovolil premazať všetky doterajšie reakcie a začneme nanovo...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:04:48 
Offline

Registrován: čtv 29. pro 2011 20:12:51
Příspěvky: 37
Karma: 0
Je to jednoduchý, nechci tu žádnýho ata, buď sem chceš a vemeš si sem všechny chary nebo nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:06:31 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Stormhide píše:
Je to jednoduchý, nechci tu žádnýho ata, buď sem chceš a vemeš si sem všechny chary nebo nic.


Tak o žiadnom inom riešení by som ani neuvažoval :-) Topazku by mal alta, toto tu maina. Keby ne, tak to môžeme locknúť rovno.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:06:57 
Vzal bych sem všechny chary kdybyste je chtěli ;)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:14:27 
Když chete jen holadiny tak proč bych dával jinou přihlášku ? :D To jako kdybych napsal, že pala je můj main a zbytek alti tak vezmete mýho palu i všechny další postavy ? :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:14:55 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
jeee topazka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:41:20 
Offline

Registrován: pát 06. dub 2012 12:58:06
Příspěvky: 22
Karma: 0
Takže nevim čím začít, ale....UI hrozny,tech par bindu co tam mas to je sice dobry,ale nechapu proc mas na 1 melee attack a nemas tam treba pleu,ilumination nebo neco potrebnejsiho.A ty dmgovaci spelly mi tam taky prijdou celkem zbytecny.Proste to cely rozmisteni tech spellu v barech mi prijde takovy dost neefektivni.

Dal nechapu proc tam mas zobrazenou partu a ten healbot nebo co to je tam mas takhle veprostred.Ja bych toho pres to asi moc nevidel.

Chtel bych se zeptat co vsechno mas nabindovane na healbotu na kliknuti myší.Protoze jestli tam mas FoL,jako že asi jo tak proc ho mas taktez nabindovane na E.

Dale mi v UI chybi Omen.Ten si myslim ze je docela dost dulezity kvuli tomu aby si pripadne vedel kdo potrebuje salvu.

Dale seal of wisdom je podle me horsi nez seal of light, ale s tvojim mnozstvim many to celkem chapu.Jinak 32k full buffed je dost malo.Ten trinket z naxxu by to chtelo vymenit.Nevim jakej mas druhej,ale bejt tebou tak si zajdu toch kde pada aspon na +84 intelu.

Sacred shield je podle me blbost,a healovat pres FoL je tez kktina.Hpala proste furt tlaci holy lighty do tanka nebo pripadne do jineho clena raidu ktery ma low hp,ale kazdopadne nonstop overheal

Abych to shrnul tak za mePROTI,myslim ze nemas ready eq na ToGC a ze by si nebyl pro guildu az zas takovym prinosem.Nevim jak stary je ten screen HPS,ale na tom XT se dá tahat o dost více za hpalu.


jsem se pred tim zapomnel prihlasit :D tak ten predchozi post nekdo smazte at to tu neni 2x :D

_________________
Jsem hezká paladinka a mám rád zablešené medvídky a poloprohnilé stromečky :P


Naposledy upravil Xjohny dne úte 05. čer 2012 15:42:33, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:42:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
1) profky - rozhodně bych si dikázal předtavit lepší profesy na holy palacha do pve než je mining
2) major glyphy - Glyph of flash heal mi přijde na nic když holy palach je především aby tahal tanka holy lightem a v TOCku to platí dvojnásob
3) minor glyphy - pro jistotu žádný...
4) EQ - nato že je tu tocku už celkem dlouho i HC tak tam máš docela mezery
5)UI - heal bot - je to ošklivý a zabírá to půlku obrazovky
- nevim teda co máš všechno nabindovaný v tom healbotu ale pochybuju že tam máš takovou lentilku od locka, zapnutí trinketů, pleu a jelikož nikde ani bind tak předpokládám že to klikáš
6) UI screen - když už si dáváš přihlášku tak bys mohl dodat nějakej novější screen přece jen zmáčknout jedno tlačítko není zas takovej problém
7) ten dodatek radši rovnou naprav protože neoenchantovaný lidi doufám neberem
8) docela by mě zajmalo proč si vynechal úplně utázky přechozí guildy a důvod odchodu?

Topazko za mága si tu válel celkem pěkně ale jen proto že hledáme Hpalu tak se sem hlásit s palachem kterej má poměrně dost nedostatků je nesmysl proto sem PROTI

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Holy Andrjka
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 15:44:24 
Offline

Registrován: pát 06. dub 2012 12:58:06
Příspěvky: 22
Karma: 0
Tyjo ajo...na ty glyphy jsem ani nekoukl,to je tragedie :D

_________________
Jsem hezká paladinka a mám rád zablešené medvídky a poloprohnilé stromečky :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y