Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Feral DPS

 Předmět příspěvku: Feral DPS
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 14:38:53 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 21
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: 8h
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Ano mám
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Sobota
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Nemám stím problém
Něco o sobě: Jak jsem napsal je mi 21 let jsem sportovní typ. Studuji VŠ v ČB Informatika ve vzdělávání. Jsem komunikativní a rád se učím novím věcem.
Co si představuješ pod slovem guilda?
Partu lidí ,který spolu dobře vychází a pomahají si.
Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: Naxx UD TOC a TGC 10 sem se dostal zatim k anubovi
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Pokuď budu řádně zapsán a místo mě vemete někoho kdo si tu práci ani nedal se zapsat, tak potom ano štve mě to. To jsou většinou důvody proč leavují guildy.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Sám mám zkušenosti z koupenýma postavama a většinou to skončilo tak ,že kámoši ji prodali a vyexpili sami ,pač ji vůbec neovládali.
Odkaz na Armory:
http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... os&n=Kreca
Interface
Screen UI: http://www.gnukrecek.vyjimecny.cz/banwow/screen.jpg
Popis UI: Používám Xperl ,hlavně kvůli dávání CB ressu a inervů parťákům v raidu. Mám Decursive .který mi vždy upozorní na odstranění jedu či curse dobré u championů. A díky batendru mám všecny tlačítka u sebe i když mám většina abilit na bindovaných. A do raidů používám DBM.
Výhody UI:Výhodou se mi akorát zdá, že vidim více ,ale to je asi jen diky 24palcovému monitoru.
Addony: Decursive, Xprel, DBM, Recount, BAthender
Bindy: Asi každý hráč by měl mít bindy.

Pokud máš Xperl, proč, když je tak nepřehledný oproti Bartenderu?
Bartender mám ,ale ten mi neukáže všechny hráče v raidu a pak když někdo chce innerv či cb musel bych ho složitě hledat.
Pokud máš ability, které je potřeba udržovat v určitých intervalech na targetu a nemáš na ně Addon, jak si to hlídáš?
Tak jako feral druid sou všechny mé ability závíslé na hlídání, dříve sem na to addony používal ,ale spíš mi hru znepříjemňovali, Připadal sem si jak BOT a ne jako hráč. Díky Xperlu mám target zvětšený a krásně vidim na moje ability a čas za jak dlouho vyprchaji.
[/list]

Herní předpoklady
Screeny:Bohužel mi nenapadlo si to vyscreenovat
Raid DPS/HPS: 4-6k DPS záleží na bossovi

Jak hraji za svou class (Pořádně rozepsat!)
Rotace - Mangle ,shred ,rake ,za 5cb rip na cd mangle a rake a když je čas tak za 5cb FB ale rip a savage roar rake mangle musí být furt aktivní.
Equip - Eq mam asi na TGC 10
Priority statů - Agi a ArP
Gemování - AGI
Dodatek - (např. pokud máš speciální talenty kvůli nečemu, tak můžeš napsat do dodatku)
Mám talent na zvýšení hp někdy když umíram se ho hodí aktivovat.
Guildy
Předchozí guildy: Quadre de familia
Důvod odchodu: Lidi se nezapisovali do GC a ani nepřicházeli na raidy.

Proč chceš jít právě k nám:
Hledám guildu na progress TGC a vy jste asi nejlepší guilda na serveru.
PC výbava
Mumble/Mikrofon: Mám
Raid FPS + na jaké detaily: 25 60FPS, 10 60FPS
Rychlost internetového připojení: 8Mb kolej má opticu 18MB

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 =0


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Feral DPS
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 15:32:05 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
Takze, ui neresim, kdyz mas addony tak to pro me staci, to dps, nevm pises 4-6000? neni to nejak malo?:D pokud je to odhad, tak neco zajdi,a hod sem screen z raidu, a nebo bez na dummy (ktery nemam rad ale tak nadmguj 1 mega dmg done a hod to sem)

rotace, pises mangle shred rake...fatal poser pokud takto jedes, a nebo to tak aspon zni, tak zbytecne prichazis o dps a je to demence, protoze po manglich se VZDY dava okamzite SR, a pak pokracujes dal v rotaci, ktera uz je individualni (to je mooc pekne na feralovi) ... sice nakonci ty vety pises ze musis mit po celou dobu aktivni SR, ale pokud ho aktivujes az po ripu, tak to je hodne spatny (nerikam ze to nutne nedelas, ale kdyz si toto prectu tak to z toho vypliva)
a stim rake, pokud jedes arp, tak se rake ani skoro nevyplati davat, a misto toho shredovat,a rake only kdyz potrebujes cp, ale pokud gemujes agi a tim padem nemas soft+hard arp cap tak to bude asi lepsi

+1 za survival instinkty
+1 za dobry fps
-1 za ten priklad

sem spis PROTI, ja sem skoro na kazdym raidu, a kdyztak tam je blecha, a moc nevypadas ze by jsi to daval jako drogba vcera...

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Feral DPS
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 17:00:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
ja ti nevim karle...

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Feral DPS
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 20:03:43 
no jedu mangle rip sv ,ale pokud mate 2 aktivni ferali tak to nema cenu. hard Arp nemam a rake diky mangle dava docela dobry dmg


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Feral DPS
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 21:19:58 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
Kreca píše:
no jedu mangle rip sv ,ale pokud mate 2 aktivni ferali tak to nema cenu. hard Arp nemam a rake diky mangle dava docela dobry dmg


feral tu sem ja jako dps, a blecha je tank, takze kvuli raid bonusu by si se nevyuzil snad nikdy, navic kdyby se vratil ogie, tak ho zase nejspis vezmem, a to je dalsi feral dps, a to uz by tady bylo kocek jako psu

a stou rotaci, najdi si na netu jak se to opravdu jede, je hrozna blbost davat sv az po ripu...prichazis tim o nejakejch 38% ps. attacku..a to je dmg k all abilitam, budes tahat vic potom

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Feral DPS
PříspěvekNapsal: pon 21. kvě 2012 9:56:40 
ok diky za vyjadreni a at se vam dari


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y