Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Ghork, (PROTECTION/Fury)

 Předmět příspěvku: Re: Ghork, (PROTECTION/Fury)
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2012 7:36:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. zář 2011 11:57:01
Příspěvky: 145
Karma: 1
nechápu k čemu by nám byl místo furyho(kterého bys respecnul na fc, na kterých se nic netankuje) pvp prot.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ghork, (PROTECTION/Fury)
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2012 10:46:06 
Tyhle okecávačky mě vážně nebaví. Jestli vám natolik vadí to, že bych nebyl na každém raidu, tak přestante hledat píčoviny a řekněte radši prosím ne.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ghork, (PROTECTION/Fury)
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2012 20:55:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. zář 2011 11:57:01
Příspěvky: 145
Karma: 1
Sorry ale já tu na takovéhle okecávačky jsem, přesto mi vůbec nemusíš odpovídat. Hlavní slovo má robotic, já jako healer se jen vyptávám :P

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ghork, (PROTECTION/Fury)
PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 5:30:37 
Mno nic, akorát ty vaše výmysli a komunikace s vámi mě pěkně od vaši guildy jen odstrašuje. Kecy typu že 5,58% hitu na prot wara je špatný, ale bez uvedení konkrétního důvodu je pěkně vtipné. Přitom prot warovi opravdu stačí těch 5-6% na tankování s glyphem na taunt. Hrál z vás někdo úbec prot wara?
Potom po lidech co si k vám chtěj podat přihlášku musej mazat krávoniny v závorkách apod...prostě všechno přečíst a přitom někdo od vás mi položí stupidní otázku, jakej mám off spec, když je napsaný i jako v předmětu..dobrej trolling tohleto.
A pak když hledáte prot wara, tak budete kritizovat to, že se vám nelíbí, že bych si změnil off spec na pvp? :D

Hledáte něco ve stylu Pana dokonalého? Tak invitněte do guildy Tatru a ten vám ukáže jaký je pán. :D

Jinak tuhle přihlášku můžete dát do nepřijatých. Už mi to stačilo. :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ghork, (PROTECTION/Fury)
PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 8:28:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. zář 2011 11:57:01
Příspěvky: 145
Karma: 1
být v téhle guilde je někdy teror, a jestli ti vadí už jen pár otázek v prihlasce tak bys psychinku nepřežil :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ghork, (PROTECTION/Fury)
PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 10:00:58 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Návštěvník píše:
Jinak tuhle přihlášku můžete dát do nepřijatých. Už mi to stačilo. :)

Neboj, od první chvíle jsem si jistý, že přijatý nebudeš, už jen kvůli tvé aroganci a kvůli tomu, že si mysliš bůh ví co, ale skutek utek. Máš pocit, že tě vezme guilda na základě screenu, kde máš Skadu, mapu uprosted obrazovky a toho, že se budeš hádat, že hit není potřeba na tanka? Tady se v raidu dmguje a bez hitu to neuaggruješ...Jsi z nějaké no name guildy a budeš si to vyskakovat jako největší pán a největší skiller, ale zatím si svůj skill nijak neukázal ani jsi se nesnažil obhajít v přihlášce, lidi v té přihlášce prvně hledají, jestli tam je něco zajímavýho a pak ji teprve přečtou celou..

Na závěr, choď tak do Exodusu, kde určitě zapadneš...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y