Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Resto / ele sham

 Předmět příspěvku: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 9:38:01 
Informace o tobě v Realném životě
Věk:
16

Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW:
Nejsem casove omezen, jenom obcas moji rodice potrebujou pujcit notebook.

Máš čas v hodinách 17:00-22:00:
ano

Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase:
Jak kdy, ale vetšinou úterý až pátek, ale v ten patek jsem doma vždy kolem 17:40.

Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum:
Když jsem v guilde, chodim tam každý den.

Něco o sobě:
Je mi 16 let, jsem sportovec. Studuji na střední škole Spojů a Informatiky v 1. ročníku Iformační Technologie ( IT ). Bydlím přímo v centru a do školy to mam, co by člověk kamenem dohodil. 3-4x týdně + jeden den z víkendu mám zápas fotbalový.

Co si představuješ pod slovem guilda?
Partu lidí, která chce tomu serveru něco ukázat, že proste mají na to, byt jedna z ToP guild serveru, zábavu, pokec, rady, pomoc od ostatních a já jím.


Informace o tobě ve WoW

Zkušenosti s raidy:
TBC: mám projité skoro všechy, až na nějaké vyjímky
Wotlk: Všechno co je zatim možné na twinstaru + projitý ICC

Vadí ti když se nedostaneš na raid:
Tak nevadí, ale rád bych se časem chtěl dostat do jádra sestavy guildy

Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená:
Shaman je vyexpený, alta paladina mam koupeného, ale dříve jsem ho tady také vyexpil na alianci.

Odkaz na Armory:
http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... =Dominator


Interface

RESTO:

Screen UI:
Obrázek

Popis UI:
Jelikož používám ještě jeden addon, se kterým nejde pořádně uhýbat tak jak bych potreboval, jsem tomu to UI přizpůsobil. Jinak se v tom vyznám dobře, addony uspořádané, občas si je hodim nekam jinam, podle toho jak to potrebuju.

Výhody UI:
Více prostoru na hru, lépe viditelné, jsem více v obraze, celkově se v tom prosě lépe vyznám

Addony:
Bagnon – lépe se vyznám se svém úložném prostoru, náhled není k dispozici

Omen – Kvůli aggru, abych věděl, jak jsem na tom a zda me někdo nepředhání ( vlevo dole )

Skada – měření dmg a healingu ( vlevo vedle OMENu )

RBS – v QMV jsem byl raid master a RBS slouží k tomu, zda všichni mají vše potřebné na raid ( buffy od paladinu, apod. buffy ), momentálně náhled není k dispozici

DBM – jasné k čemu, jinak funguje jako dobrá rada

Barthender – změna UI od blizzardovského, které se mi moc nelíbí, je to lepší, pracuje se mi v tom lepe, bary muzu mít kde chci apod.

Flo Totem Bar – Addon, který mi do jedné řady vyháže všechny typy totemu, co mám naucene, abych je furt nemusel hledat, nebo abych nemusel stále v totem baru přepínat, tak mi to tento addon zjednodušuje, jak v pvp i pve.

OmniCC – přes mé spelly mi ukazuje CD, jsem na to už delší dobu zvyklý, pokud se spellu CD nabije, tak spell žlutě problikne, momentálně náhled není k dispozici

Quartz – moje úprava, že když něco cástím, tak tam přímo vídím za kolik, o kolik mi popř. někdo protáhl část apod, opět náhled není k dispozici

Bindy:
mám jich asi 20 +-, protoze bez nich bych nemohl pomalu ani hrat

Pokud máš ability, které je potřeba udržovat v určitých intervalech na targetu a nemáš na ně Addon, jak si to hlídáš?
Jedine, na co nemam addon a je potreba to udrzovat, tak je to EARTH SHIELD a to si hlídám v Healbotu

ELE:[/u]

[b]Screen UI:
Obrázek

Popis UI:

Jako u resto

Pokud máš ability, které je potřeba udržovat v určitých intervalech na targetu a nemáš na ně Addon, jak si to hlídáš?
Nemám addon na FLAME SHOCK, ale to si hlídám podle času na bossovi

Rotace
Při pullu bosse hážu na bosse FLAME SHOCK, poté hážu instantní lava burst. Po lava burstu hazu chain lightning ; 3x lightning bolt ; chain lightning ; 1x lightning bolt a znova. Při BL zapínám většinou zbytek svích CD.

Equip
Na ele shamana mám 2/5 t9,5 v setu ; 2/5 ele z UD ( 226 ) a headka 219 item lvl z XT normal
Priority statů
haste rating, kvůli zrychlení mého cástu a SP na zvýšený dmg

Gemování:
Žlutý – 12 spell power + 10 haste
Modrý – 1x 10 all stats zbytek cerveny ( 23 sp )
Červený – 23 sp

U ele shamana nejezdím moc na socket bonusy, jenom když je tam třeba zluty a cerveny v tom danem itemu, tak jej necham zapnout, jinak vetsinou ne.

Alt: PALADIN ( Kinimod )
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &n=Kinimod

Screen UI:
Obrázek

Addony:

Bagnon – lépe se vyznám se svém úložném prostoru, náhled není k dispozici

Omen – Kvůli aggru ( tabulka vlevo dole ) , abych věděl, jak jsem na tom a zda mě někdo nepředhání

Skada – měření dmg a healingu ( vlevo vedle OMENu )
RBS – Addon pro kontrolu, dobrej pro raid leadra, ukazuje, zda ma clovek všechny buffy, jídlo apod. kdo ma třeba CRUSADER AURU apod

DBM – jasné k čemu, jinak funguje jako dobrá rada

Barthender – změna UI od blizzardovského, které se mi moc nelíbí, je to lepší, pracuje se mi v tom lepe, bary muzu mít kde chci apod.

Pally power – na buffy od paladina, abych věděl kdo co nemá, aby 2 paladinove nedavali stejny buffa pod., je to vpravo nad micro barem, mám ho zmenšený, ale furt se v něm dobře orientuju, nepotrebuju ho mít velký, potom mi zabírá přiliš místa na obrazovce

OmniCC – přes mé spelly mi ukazuje CD, jsem na to už delší dobu zvyklý, pokud se spellu CD nabije, tak spell žlutě problikne, momentálně náhled není k dispozici

Quartz – moje úprava, že když něco cástím, tak tam přímo vídím za kolik, o kolik mi popř. někdo protáhl část apod, opět náhled není k dispozici

Pokud máš ability, které je potřeba udržovat v určitých intervalech na targetu a nemáš na ně Addon, jak si to hlídáš?
Jedna věc u paladina, kterou nemám hlídanou addonem je SACRED SHIELD, ten nahazuju cca 30 sec +-

Rotace
Když začínáme pullem bosse, běžím proti němu, a maximálního range hážu AVENGER’S SHIELD, poté pod bosse hážu consecration, hammer of the righteous, judgeement of wisdom ( abych co nejdele vydrzel s manou ), shield of righteousmess, poté to tam všechno hážu podle CD z důvodu udržení aggra. Na CD na sobě držím HOLY SHIELD a taktéž SACRED SHIELD. Na žačátku ještě nahazuju DIVINE PLEU a potom si nechávám CD do případu nouze, pokud by mi spadla.

Equip
je to alt, 3/5 t9,5 ( nesetová headka + ramena a ruce setové), poté spíše UD eq
OFF SPEC HOLY, NENÍ MOC SILNÝ, TAKŽE HO NEBUDU ROZEPISOVAT JAKO ELE U RESTO SHAMANA.

Priority statů
Stamina, co jsem hodně koukal, tak hromada tanků jede full STAMINA, já občas dávám gemy na dodge, popř. na defense ( podle def capu )

Gemování
Full stam, občas je vyjímka, že udělám do žlutého hit + stam / def + stam ; do červeného dodge + stam, pokud jedu tu full stam tak mam v jednom gemu prismatický 10 all stats

[/list]


Herní předpoklady
Dummy DPS: nemam vyscreenovano, ale kolem 4,5k za shamana, za palu mam prot / holy

Jak hraji za svou class

Guildy

Předchozí guildy:

A) FRAKCE ALIANCE
Guardian Angels ; Fallen Angels ; Celestial Avengers, Dragonslayers, Patronus Ignis

Důvod odchodu:
GA byla moje úplně první guild na serveru a rád jsem v ní byl. Poté docházelo ke spojení z jinou guild a do toho se mi nechtelo tak jsem hledal novou guild. Našel jsem dobře progressující FA. Byl jsem u nich a opustil jsem je nedobrovolně, kvůli neaktivitě a myšlení GuM, že si k nim jdu pro eq na char. Poté přisla nová guilda CA, tak jsem je zkusil, dostal jsem se do vedení, vše klapalo a pak lidi přestali poslouchat v raidech lidi, co to vedli, každej si dělal co chtěl a bylo po => rozpad guild. Dragonslayers, působil jsem u nich cca 2 dny, poté jsem se vrátil do CA, protože se mi tam moc nezamlouvali někteří lidé. Když se poté CA rozpadli zkusil jsem Patronus, v progressu nic moc, ale to se dalo ještě přežít, snažilo se o HM apod. Poté přišla Anorien, že to jde zkusit na hordu, tak jsem si řekl, proč to nejít zkusit taky a od té doby jsem na hordě.

B) FRAKCE HORDA
SoE, Ravencrest, QMV

DŮVOD ODCHODU:
Shadows of Eternity byla velmi zajímavá guilda, ale odešel jsem zase nedobrovolně, z důvodu kicku od hráče Mohavik, protože mi na raidu spadl internet, tak s tim měl hnedka velký problém. Poté jsem se přesunul do Ravencrestu, působil jsem tam asi 2 měsíce, poté se guilda rozpadla, protože hromada lidi podávali přihlášku do Nisiaru apod. QMV je guild od ali, někteří lidi právě z FA. Tak jsem si řekl, proč to s nimi nezkusit, působil jsem tam asi 3 ID a poté mě dostával hráč Senira, protože se sral do věcí, do kterých mu nic nebylo, sral se do leadrovaní raidů, což byla záležitost moje, kámoše a vedení guild, tak jsem prostě řekl, že tam s nim nebudu, hádal se se mnou na raidech, dělal si co chtěl, takže raid neměl úspěchy.

Proč chceš jít právě k nám:
K AD Infinitum chci, protože se snažím najít guildu, kde je pořádek v pravidlech a jejich dodržování. Kde Raid Leader je zkušený, rázný, s ničím se nesere a snaží se, aby všechno šlo rychle a jak má. Dávám přčdnost DKP lootu než EPGP, protože s DKP mám větší zkušenost. Tohle je prostě guilda, do které chci, protože progress je výborný, schopný GuM, řada vedení též, je zábava určitě, zde dokážou lidi určitě pomoci mě a já naopak jim.

PC výbava

Mumble/Mikrofon:
Y/Y

Raid FPS + na jaké detaily:
20-60 FPS

Rychlost internetového připojení:
100Mb/s

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 + 9 + 0 = 27


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 10:37:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
To snad ne druhej Psychinka :O :D

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 11:25:22 
ne, já jsem jenom koukal na vzor a jel sem potom podle sveho a oprava, na EARTH SHIELD uz addon mam taky


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 12:06:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
tu prihlasku nemienim citat PROTI

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 13:13:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. led 2012 21:10:19
Příspěvky: 6
Karma: 0

Bydliště: Radôstka
Za mna tiez PROTI resto aj ele mame a asi aj sochpne :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 13:41:58 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Tak kde začít..tolik nedostatků až se mě chce brečet..

1. Když píšeš přihlášku dlouhou, tak ji napiš tak, aby se dala číst..
2. Napíšeš zde na půl strany o tvých guildách, ale ani se neuráčíš dát sem screen z raidu..
3. Proč nám sem kurva píšeš o nějakým altovi, kterýho máme u zadku..
4. Auto attack na 1 ? Děláš si prdel?
5. Ty bindy na 6 9 0 = ´ jsou co? Na co máš za resto bindy na dmgovací spelly???
6. Ty opravdu tvrdíš, že máš uspořádaný UI?? Tobě přijde normální bar na totemy přes půl obrazovky, skada přes 1/4 obrazovky a healbot na nějakým pochybným místě?
7. Ten Critline dole je co? To tam máš na ozdobu nebo nedokáš ani přijít na to jak to oddělat?

Víc si toho takhle na rychlo nevšimnu, zbytek nechám na CL..Každopádně PROTI..opravdu je hned ze začátku poznat, že to zavání amaterismem..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 15:34:11 
Hele Psychi, auto attack na bindu 1 uz jsem vysvetloval nejakymu mage od vas co mi psal in-game. nejsem zvyklej bind 1 použivat tak tam mam auto attack. Skada neni tak velka, mozna protoze hraju na velky obrazovce, tobe mozna prijde velka, ze hrajes na mensi coz o to, ten totem bar mi proste vyhovuje k tomu nic rikat nebudu a ty dmg spell tam proste mam, jako me tam nevadi, nejsou ani zbytecny. Jako ze tobe se nelibi neci UI tak to je mi v celku jedno, jako kazdej je zvykly na neco jineho, ale nemyslim si, ze hned musis takhle spoustet, ano beru, hledas chyby, hledej, ale ja jsem na to zvykly takhle a nikomu to do ted nevadilo


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 18:16:23 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
Ono jde o to jestli mas unosny UI a fakt neunosny......
od po 1 pohledu, toto me prijde jako to neunosny, a ten AA na 1? tak tam nedavej nic, nez toto, protoze kdyz toto nekdo uvidi tak se tomu vysmeje a nevezmou te ani do coop jednoty

ted se tomu musim vysmat i ja: :coolface: :coolface: :coolface: :D:D:D:D:D


ok, jinak myslim ze ele/ resto shamany mame v pohode, a podle prihlasky nevypadas na to aby jsme te testnuli v ulduaru.., ono, kdyz to napises tu prihlasku normalne, a nedas tam plno "opravdu sracek" okolo, ktery NIKDO necte, tak je prijatelna, a to ze se rozepises uz nikomu nevadi potom, ale musi to na necem stavet, toto stavi leda na AA na 1.bindu v baru a to je tak uroven guildy co za TOC sezony progresuje patchwerka....takze, PROTI a byl bych proti i kdyby v guilde nebyl ani jeden resto/ele shaman s timto co jsi semka dal

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: ned 06. kvě 2012 18:23:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Je pěkný že sis chtěl dát záležet, to tě šlechtí, ale méně je někdy více.
Alta si tam tahat vůbec neměl ten je nám u řitního otvoru. (max. se zmínit že ho máš)
To UI ti teda řeknu je pěkně ošklivý :D ale věřim že se v něm vyznáš.
Citace:
Bindy:
mám jich asi 20 +-, protoze bez nich bych nemohl pomalu ani hrat

Koukám že půlku jich máš na mountech :D
No, nicméně shamana nepotřebujem jak resto tak ele takže PROTI.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Resto / ele sham
PříspěvekNapsal: pon 07. kvě 2012 7:28:05 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Vzhľadom na fakt, že ele ani resto netreba a prihláška taká no ... nemastná neslaná, tak za mňa PROTI

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y