Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)

 Předmět příspěvku: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 22:09:45 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 24
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: Záleží podle školy, práce apod. Ale pokud nic nemám, tak i 7h denně. (strop)
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Ano většinou krom pátku nebo soboty, ale dala by se udělat výjimka.
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Ano jsem. Nedělá mi to žádný problém.
Něco o sobě: Je mi 24let, studuji VUT v Brně. Rád hraji i sleduji fotbal. Především anglickou ligu. Jinak mám spoustu koníčků.
Co si představuješ pod slovem guilda? Pod slovem guilda si hlavně představuji společnou spolupráci a také dobrý kolektiv.

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: TOC 10 FC, v TOC25 jsme se v předchozí guildě nedostali přes champions. V UD10 mi chybí mimiron HM a Algalon. V 25 mi chybí hodir,thorim freya, Mimiron, vezaxx (Hms), Yogg-saron + algalon.
Ale taktiky samozřejmě znám.
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Tak pokud bych měl být upřímný, tak to zamrzí, ale vzhledem k tomu, že Balance druidy máte, tak počítám s tím, že budu začínat ze střídačky a je jen na mě, jestli se té šance uchopím nebo ne.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Postava je moje a není koupená.
Odkaz na Armory:
http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... s&n=Darnel
V těch talentech je možné udělat určitou změnu v prospěch raidu. (Improved faerie Fire) Osobně jsem si ten jeden bod stáhl a dal do regenerace many. Měli jsme většinou v raidu druhého balance, který v tomto talentu měl 3 body.
Screen UI: http://imageshack.us/photo/my-images/85/darnel.jpg/
Raid DPS: Tak to je velmi těžká otázka. Samozřejmě záleží na bossovi. Maximum je asi hodir cca 14k a minimum nebo standard, který si držím je 6-8,5k. Opravdu zaléží na proc eclipsů, kdy dám starfall, složení raidu atp. Nebo například pokud házím innervate nebo CBress, tak samozřejmě dps rapidně klesá.
Dummy DPS: U balance druid se DPS na dummy moc dobře nedá měřit, protože starfallem plošním i ostatní dummies a bez něj je dps podstatně nižší, ale mělo by to být tak 5,5K +- na okolnostech.

Jak hraji za svou class:
Rotace - Na začátku boje Faerie fire, pak nahodím dotky a pak spamuju wrath do prvního procu eclipsu, poté podle situace obnovím dotky nebo ne. (Při proci eclipsu na lunar se to ani moc nevyplatí. Např. pokud končí dotky 3vteřiny před koncem eclipsu vyplatí se víc dojet starfire se zvýšeným critem a pak teprve nahodit DOT.) Jinak podle situace hážu starfall + stromky.
Equip - Mám celkem slušný gear na balance druida(4900gs), ale pokud by bylo potřeba můžu přehodit na Feral tanka nebo dps. Zde se již pohybuje gs okolo 4700. Zatím mám pouze jednu setovku z TOC a to z důvodu toho, že vedení bývalé guildy upřednostňovalo trophky pro tanky + healery před dmg.
Staty - Bez všech buffů 1135int, 2401SP, 346hitu, 29,86% critu, 381haste.
Gemování - Dřív jsem gemoval dost haste, abych měl při nature grace cast wrathu za 1sec, ale teď s procem trinketu castím wrath za 0,9 sec, takže postupně prehazuji na crit.


Guildy
Předchozí guildy: Jadestorm (cca 5měsíců), Brothers of War(6měsíců).
Důvod odchodu: Je toho velmi mnoho. Už mě jednoduše nebavilo neustále chodit UD25 s tím, že equipneme lidi a ti poté odejdou jinam a nebo se poté co jim tam už nic nepadá rozhodnou, že nepomůžou ostatním. A taky bylo těžké pochodit s některými členy vedení.

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: Nedával jsem si jinam a zatím ani neplánuji.
Proč chceš jít právě k nám: Myslím si, že jste nejlepší guilda na serveru a myslím, že Vám mám co nabídnout.
Koho u nás znáš: Nikoho. Snad jen možná si pamatuju Blechu, když byl u alliance, ale neznám se s ním.
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout: Jak již jsem psal výše, myslím si, že Vám mám co nabídnout.


PC výbava
Mumble/Mikrofon: Ano.
Raid FPS: Abych řekl pravdu nesleduji. Nestává se mi, že by mi to lagovalo.
Rychlost internetového připojení: 25mbps.

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 + 9 + 0 = 27.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 22:40:48 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Citace:
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Ano většinou krom pátku nebo soboty, ale dala by se udělat výjimka.

Co si prvně zjistit, kdy chodíme raidy? ...

Citace:
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Tak pokud bych měl být upřímný, tak to zamrzí, ale vzhledem k tomu, že Balance druidy máte, tak počítám s tím, že budu začínat ze střídačky a je jen na mě, jestli se té šance uchopím nebo ne.

Když ti to tak vadí? :D

Citace:

Další Blizz UIčko bez addonů na DoTky a procy?

Složitejší Encountery buď nebudeš dávat na taktiku a nebo na rotaci s tímhle UI..Nemáš down ani HM, určítě na nich umíráš, když se snažíš dmgovat na 100%..

Ale i kdybys měl sebelepší PvE předpoklady, tak kvůli tomu, že nemáš čas v pátek a sobotu, kdy chodíme hlavní raidy farmit a zbytek dnů progressujeme, když teda máme co, tak bys byl v guildě zbytečně..

Poslední verdikt má Ejdi, jako CL druidů..


Studuješ VUT v Brně, mám otázku, víš kdo je Prandur?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 22:55:30 
Psychi píše:
Citace:
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Ano většinou krom pátku nebo soboty, ale dala by se udělat výjimka.

Co si prvně zjistit, kdy chodíme raidy? ...

Nemám s tím problém jít v pátek nebo v sobotu.

Citace:
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Tak pokud bych měl být upřímný, tak to zamrzí, ale vzhledem k tomu, že Balance druidy máte, tak počítám s tím, že budu začínat ze střídačky a je jen na mě, jestli se té šance uchopím nebo ne.

Když ti to tak vadí? :D

Spíš jsem smířenej s tím, že je tu lepší balance druid, takže bych se dostal maximálně na nějaký alt raid. To je vše.

Citace:

Další Blizz UIčko bez addonů na DoTky a procy?

Nevidím důvod na co by mi byly ty addony na dotky, když mám 2, které prakticky obnovuju. Navíc rotace u balance je tak jednoduchá, že to opravdu nepotřebuju....

Složitejší Encountery buď nebudeš dávat na taktiku a nebo na rotaci s tímhle UI..Nemáš down ani HM, určítě na nich umíráš, když se snažíš dmgovat na 100%..

Nemám to dole, protože jsem byl v guildě, která to prostě nezvládala. Skrz složení raidu guildy apod. A raději jsem se snažil guildě pomoct než abych si dal achiev, že jsem to dal. Nevím co je na tom špatného.

Ale i kdybys měl sebelepší PvE předpoklady, tak kvůli tomu, že nemáš čas v pátek a sobotu, kdy chodíme hlavní raidy farmit a zbytek dnů progressujeme, když teda máme co, tak bys byl v guildě zbytečně..

Poslední verdikt má Ejdi, jako CL druidů..


Studuješ VUT v Brně, mám otázku, víš kdo je Prandur?


Studuji podnikatelku, takže vůbec nemám ponětí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 23:00:05 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
aha, tak to nic..skoda :-( ja chtel dalsiho ITaka v guilde


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 23:01:05 
Citace:
Složitejší Encountery buď nebudeš dávat na taktiku a nebo na rotaci s tímhle UI..Nemáš down ani HM, určítě na nich umíráš, když se snažíš dmgovat na 100%..


Nic proti tobě, ale vůbec nevíš jaká byla situace v předešlé guildě. Když tak tak složíš 25man, kde má půlka lidí 4300gs+, tak s tímto materiálem těžko dáváš HMs.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 0:28:00 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
za feral tank PROTI, za feral dps uz vubec ne, myslim ze feralove v guilde jsou dost dost a dost:D a balanc, byt ejdim, tak vezmu tebe a hodgeho na dummy, a nebo lip, v sobotu muzes jit ulduar, a porovnat si to s ostatnima, + taky se ukaze jak schopnej si-,D

mozna si reknete ze 2. balancove jsou nanic, ale hodi se, navic myslim ze hodge z toho netaha maximum:D tak bych to videl na porovnani

a stim kdy chodime raidy, tak pokud ti nevyhovuje patek ani sobota, tak nevm jestli ma cenu semka psat:D momentalne to je tak ze TOC 25 a 10 many patek, sobota 10 man toc + 25 ulduar popripade 10 man ulduar algalon run, jiny dny se nejde nic a az bude progres tak to vidim na kazdej den kdy se to podari slozit, a jeste dalsi vec, pocitej stim ze ne na 100% mas misto v raidu, pokud neoslnis svym dps, protoze je tu celkem dost lidi co ty raidy chce chodit a mist je jen 25 ...*/*....

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 7:33:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:36
Příspěvky: 245
Karma: 0
tak začnem taneltami: neviem ako ty ale ja na manu nedochadzam vobec čiže 1 talent z Moonglowu by som dal do genesis, je to maly boost ale lepsie ako nič. Ďalšia vec IFF- musíš mať, na úkor mana regenu samozrejme :D čiže z intensity :D

Glyphy: glyph of insect swarm? podla mna dosť nepoužitelný už IS hádžem strašne málo z dovodu, že oproti moonfiru to dáva strašne malý dmg(aj keď ešte nemaš 2 sety máš aspon idol koli ktorému sa oplatí dať glyph of starfire)

raid time: ak sa usmieriš s tým, že v piatok a sobotu nemožeš chodiť von, chlastať a tak :D tak by nemal byť problém, no ako si napísal že výnimku by si urobiť mohol neviem či by to stačilo....

EQ: 346 hitu?????? wtf? ja mam 264(10,06%) pri čom ked nahodim IFF tak nemissnem nikdy
381 haste? nemáš problém že pri BL ideš pod GCD pri wrathoch??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 8:22:22 
Hodge píše:
tak začnem taneltami: neviem ako ty ale ja na manu nedochadzam vobec čiže 1 talent z Moonglowu by som dal do genesis, je to maly boost ale lepsie ako nič. Ďalšia vec IFF- musíš mať, na úkor mana regenu samozrejme :D čiže z intensity :D

Glyphy: glyph of insect swarm? podla mna dosť nepoužitelný už IS hádžem strašne málo z dovodu, že oproti moonfiru to dáva strašne malý dmg(aj keď ešte nemaš 2 sety máš aspon idol koli ktorému sa oplatí dať glyph of starfire)

raid time: ak sa usmieriš s tým, že v piatok a sobotu nemožeš chodiť von, chlastať a tak :D tak by nemal byť problém, no ako si napísal že výnimku by si urobiť mohol neviem či by to stačilo....

EQ: 346 hitu?????? wtf? ja mam 264(10,06%) pri čom ked nahodim IFF tak nemissnem nikdy
381 haste? nemáš problém že pri BL ideš pod GCD pri wrathoch??



1/ Jako jasný no. Ty talenty se dají přehodit a vím o tom. Ale jsou to jen detaily.

2/ Je podle mě celkem použitelný ty 2dotky samostatné dělají celkem velký dmg. Nahození té dotky ti dá cca 13Kdmg => 1sekunda 13Kdps. Coz si myslím, že se vyplatí to házet než neházet. Tady s tebou fakt souhlasit nemohu.

3/ Hit je problém , ale ten má z conq setu. Bohužel to nedokážu ovlivnit, jelikož čerpám 4set bonus. Haste je super. Jsem na 1sekundě při procu nature grace a 0,9 pri procu trinketu, coz uz neni tak super, ale zase pri lunaru se to stále vyplatí. Ono záleží na sezoně teď se jede víc na ten krit, ale nějaký soft cap na haste by měl mít každý boomkin.

A to s tím raidtimem. Šlo mi jen o to, že o víkendu Vám bohužel nemohu slíbít 100% účast, kdežto ne-ct ano.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 8:44:27 
Offline

Registrován: čtv 08. zář 2011 19:53:53
Příspěvky: 124
Karma: -1

Bydliště: Tam, kde lišky dávají dobrou noc
Prihlasku jsem necetl, ale PROTI, ptz nas zmanypulovanym hlasovani porazili v koleji roku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 9:10:28 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Citace:
2/ Je podle mě celkem použitelný ty 2dotky samostatné dělají celkem velký dmg. Nahození té dotky ti dá cca 13Kdmg => 1sekunda 13Kdps. Coz si myslím, že se vyplatí to házet než neházet. Tady s tebou fakt souhlasit nemohu.


doufam, ze jsi myslel 1,3k :D a pokud to tika za 1300 / sec pres 10 sectak se to urcite vyplati nahazovat..kdyz te to stoji jen GCD , coz je +/- 1 vterina..13k dmg za 1 vterinu nedas snad wrathem..Starfirem nvm kolik dava balance, ale pokud to není nad 13k tak se to nevyplatí ani tak, ale jestli je, tak pri Starfirech bych to urcite nedaval..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y