Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)

 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 14:08:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
+ za přihlášku
+ za čtení a rychle odpovedi na nase dotazy a pripominky (jde z toho vidět snaha se k nam dostat)

- - (dovolim si dat dva minusy) a to za UI...
- nevyhovuje ti raid time
- dovolím si říct, že patříme mezi lepší guildy a můžeme si vybírat, tvůj equip mi přijde nic moc a to že si neumíš pořešit hit cap je vcelku tvůj problém
- balance všeobecně co vím moc netahá, radši v raidu deset magu a locků nez dva balance

a Závěr, myslím si, že Hodge potřebuje konkurenci, podle mě si je tak jistej místem na raidu, že nám ta přezraná sovička moc zlenivěla :D, zároveň ale nevím, či zrovna tebe vzít, už jen kvůli tomu equipu, zase na druhou stranu, equip se dá na balance sehnat jedna dvě... No a můj úplný verdikt? Já být tím krásným topolem Ejdim, tak porovnám tebe a hodgeho na dummy, poptám se tě na pár otázek ohledně theorycraftu a vidělo by se či jsou tvé nedostatky pouze equipové či i vědomostní :( ...

Celkový pocit ale převažuje k PROTI , včera když si mi psal ingame mi přišlo, že vůbec nechápeš co ti chci říct a jak to myslím, furt si tvrdil jak si za balance top a takové jednání nejednání... navíc screen s nějakým pěkným dps si neukázal... A nakonec z toho ještě vyleze UI bez jediného addonu, zklamání, tudíž za mě PROTI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 15:36:52 
Necydo píše:
+ za přihlášku
+ za čtení a rychle odpovedi na nase dotazy a pripominky (jde z toho vidět snaha se k nam dostat)

- - (dovolim si dat dva minusy) a to za UI...
- nevyhovuje ti raid time
- dovolím si říct, že patříme mezi lepší guildy a můžeme si vybírat, tvůj equip mi přijde nic moc a to že si neumíš pořešit hit cap je vcelku tvůj problém
- balance všeobecně co vím moc netahá, radši v raidu deset magu a locků nez dva balance

a Závěr, myslím si, že Hodge potřebuje konkurenci, podle mě si je tak jistej místem na raidu, že nám ta přezraná sovička moc zlenivěla :D, zároveň ale nevím, či zrovna tebe vzít, už jen kvůli tomu equipu, zase na druhou stranu, equip se dá na balance sehnat jedna dvě... No a můj úplný verdikt? Já být tím krásným topolem Ejdim, tak porovnám tebe a hodgeho na dummy, poptám se tě na pár otázek ohledně theorycraftu a vidělo by se či jsou tvé nedostatky pouze equipové či i vědomostní :( ...

Celkový pocit ale převažuje k PROTI , včera když si mi psal ingame mi přišlo, že vůbec nechápeš co ti chci říct a jak to myslím, furt si tvrdil jak si za balance top a takové jednání nejednání... navíc screen s nějakým pěkným dps si neukázal... A nakonec z toho ještě vyleze UI bez jediného addonu, zklamání, tudíž za mě PROTI


Já prostě nemám rad bartender a nikdy mít nebudu. Líbí se mi blizzlike UI hrál jsem na něm i na TBC. To že odsuzuje někoho podle UI bez šance ukázat se v raidu mě dost mrzí, ale nezbývá mi než to respektovat a pohouhlédnout se po jiné guildě.


Citace:
- dovolím si říct, že patříme mezi lepší guildy a můžeme si vybírat, tvůj equip mi přijde nic moc a to že si neumíš pořešit hit cap je vcelku tvůj problém


Dovolit říct si to můžeš, ale já čerpám ze 4bonusu conq a tudíž to lépe pořešit nejde.
Addony samozřejmě používám, ale pouze v raidu nevím na co mít zaplý např. omen, když lítám po Dala.

No vzhledem k tomu, že to asi tak vypadá, že se stavíte spíš nesouhlasně, tak Vám děkuji za Váš čas a ochotu odpovídat a pokusím se najít místo někde jinde.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 16:19:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
PROTI, mam moc dobru naladu (ale skodoradostnu) takze preto PROTI

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 14:06:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:19:26
Příspěvky: 140
Karma: 0
To UI je přišerný, máš vůbec přehled o svojich CD? (Trinkety, eclipse)
Chybí ti zkušenosti z raidu (skoro žádnej HM)
Nevyhovuje ti raid time (to už je čistě na tobě, jen ti to připomínám :shock: )
Gemovat crit. WAIT, radší to zopakuju Gemovat crit. nah
ty 2 body v Imporved FF nechápu, bud všechny nebo žádnej ne snad?

To jsou zatim minusy

Jedninej plus je, že hodge by potřeboval trošku protáhnout křidýlka, takže bych tě klidně vzal na jedno UD :D


Teď pár otázek:
Starfall házíš na CD nebo kdy? (podle situace, jasne, ale treba mimiron tech situaci moc nema
Innervacku hazis sobe? (vzhledem k talentum pochybuju, ale zeptat sem se musel)

_________________
Druid Classleader of AD Infinitum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 19:39:04 
Ejdi píše:
Teď pár otázek:
Starfall házíš na CD nebo kdy? (podle situace, jasne, ale treba mimiron tech situaci moc nema
Innervacku hazis sobe? (vzhledem k talentum pochybuju, ale zeptat sem se musel)


Spoustu lidí mi tu dalo nesouhlasný komentáře + se tu diví, že nemám addony na dotky. (To jsem se velmi nasmál) a vzhledem k tomu, že kvůli UI mi dali proti a ani jste mě nechtěli odzkoušet v raidu, tak jsem ztratil o Vaši guildu zájem.

(Addony samozřejmě používám, ale spěchal jsem s přihláškou, tak jsem tam hodil UI bez addonů.)

1/ Pokud nenastane situace, kdy se ma házet(snowbolld, add u jaraxxuse, atd....), tak davam na CD.
2/ Samozřejmě, že neházím.
3/ Ty potřebuješ addony na solar a lunar? No rofl toto. Vždyť ta rotace je naprosto triviální.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 19:54:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
Ach jaj, tu o čem se bavíme je naprosto zbytečná nesmyslná debata... ty tvrdíš, že nepotřebuješ addony a mě si ve hře psal, že si byl v top 3 dps vždy... Tu se ale objevuje veliký problém, že tys byl v top3 v nějaké guildě neguildě, o které sem ani neslyšel ani název sem si nezapamatoval... Ono je rozdíl být v top3 u Whitetigers ci COOP JEDNOTA a být top v těch lepších guildách... Navrhuji ho vzít na raid, aby mu trochu spadly křidýlka... Je si sebou až moc jistý :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 20:09:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:19:26
Příspěvky: 140
Karma: 0
Rotace je triviální, ty mas vzdycky prehled o tom za jak dlouho ti konci CD na eclipse? Nebo to snad jen tak odhadujes by voko?

_________________
Druid Classleader of AD Infinitum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 20:55:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 08. zář 2011 16:26:17
Příspěvky: 107
Karma: 0
Neutral, spíš proti. DBM nebo něco podobnýho máš?

_________________
GuM Assistant / ex-Guild Master of AD Infinitum
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 23:52:25 
Ejdi píše:
Rotace je triviální, ty mas vzdycky prehled o tom za jak dlouho ti konci CD na eclipse? Nebo to snad jen tak odhadujes by voko?


No jasně. Kdybych neměl přehled, tak to asi těžko zvládnu. (a pokud nevím, tak mrknu na buffy a tam se ti odčítá čas).
Já si nemůžu pomoct, ale lidi co tu na mě reagují asi vůbec nikdy balance druida nehráli, protože ty otázky jsou mnohdy dost mimo. Já opravdu nechápu na co mít addon na dot nebo na eclipse, to je prostě samozřejmost.

Samozřejmě, že používám dbm, omen, castbars, cooldowns, reccount, healbot(když healuju na altovi) atp...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Balance druid(main)/feral tank nebo dps (off)
PříspěvekNapsal: stř 25. dub 2012 6:12:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:19:26
Příspěvky: 140
Karma: 0
Návštěvník píše:
Ejdi píše:
Rotace je triviální, ty mas vzdycky prehled o tom za jak dlouho ti konci CD na eclipse? Nebo to snad jen tak odhadujes by voko?


No jasně. Kdybych neměl přehled, tak to asi těžko zvládnu. (a pokud nevím, tak mrknu na buffy a tam se ti odčítá čas).
Já si nemůžu pomoct, ale lidi co tu na mě reagují asi vůbec nikdy balance druida nehráli, protože ty otázky jsou mnohdy dost mimo. Já opravdu nechápu na co mít addon na dot nebo na eclipse, to je prostě samozřejmost.

Samozřejmě, že používám dbm, omen, castbars, cooldowns, reccount, healbot(když healuju na altovi) atp...


Necydo ti jasne rikal at si das zalezet na prihlasce, a ty sem hodis UI kde mas jen recount. Bravo. Vsechno beres jako naprostou samozrejmost, mel by sis uvedomit ze to ty by si nas mel presvedcovat o skillu a pokud se tomu tak da rikat,o neaky profesionalite. Z predchozich guild nemas nic, co by to trosku dokazovalo (a kdyz ti guilda nevyhovovala v progressu, proc si nesel jinam? )

Abych to rekl jasne: Me jsi nepresvedcil a po svych komentarich ani nepresvedcis

Neprijat

_________________
Druid Classleader of AD Infinitum


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y