Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Přihláška Atronix- prot reti paladin

 Předmět příspěvku: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 20:58:16 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 24
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: 6 ale záleží na škole a dalších věcech
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Jo ale záleží jak který den. neděle až středa více méně 100%, zbytek záleží
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: jop
Něco o sobě: Něco už mám za sebou a když budu s přítelkyní, tak to doufám pochopíte ;-)
Co si představuješ pod slovem guilda? spolupráce, cíl, kolektiv, komunikace, vedení

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: wotlk zatím všechny krom ICC. i HM, algalona nemám
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Vím kam chci a vím co je potřeba pro raid, proto to chápu a nevadí.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: sám, první postava
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &n=Atronix
možná nebudu mít PVE - tank eq 4945GS s BoSkem 41449 HP

Screen UI: http://img268.imageshack.us/img268/7614 ... 214621.jpg
Raid DPS: retri mám doplňkově a záleží na bossovi. 6k dps by měl být normal a nemám věci za triumphy
Dummy DPS:

Jak hraji za svou class: Tak jak je potřeba :-)
Rotace - tak za tanka ani není třeba tam vychází všechno na CD
Equip - zatím 1. setbonus jinak viz výše
Staty - STAMINA
Gemování - STAMINA


Guildy
Předchozí guildy: Ali: Jade Storm, Brothers of War
Důvod odchodu: Rozpad guildy a hlavně už nechci nic řešit. proto přecházím na hordu.

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: Jste první
Proč chceš jít právě k nám: Top guilda a jak doufám plná normálních lidí, kteří se umí domluvit a když vidí, že jim něco zahlásí DBM, tak vědí co mají dělat
Koho u nás znáš: Nikoho ale s tím nemám problém, ale uvítal bych kamoše z BoW
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout: Odpovídající equip, zkušenosti, rozum, čas


PC výbava
Mumble/Mikrofon: ano/ano
Raid FPS: 30-40
Rychlost internetového připojení: 4MBit nesdílený

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 + 9 + 0 = 27 ale chtěl jsem napsat nějakou blbost :-)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 21:00:15 
Jo a k hordě jdu v pondělí max v úterý večer. hvězdy mám


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 22:30:07 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Něco k UIčku:
Proč máš tak na hovno bindy a jak můžeš hrát paladina bez Bartenderu, když je to classa, které má nejvíc spellů?
Proč spelly, který nemáš nabindovaný a občas je můžeš použít při fightu máš uplně v <> nahoře a radší máš na lepším místě Ress?

Jak si hlídáš Aury? Sacred Shield, Holy Shield, Pleu
Proč nemáš bindy na:
Avenger Shield
Hand of Salvation
Hand of Protection

Proč máš tyto spelly 2x vytažený:
Divine Shield
Holy Shield
Hand of Salvation
Hammer of Wrath
___________________________________________________

Proč nemáš tyto talenty:
Judgements of the Just
Improved Devotion Aura
Vindication
Seal of Command
Pursuit of Justice

Proč nemáš Glyph of Salvation?
Na co máš zbytečně talenty v +15% dmg ze Sealu a +10% dmg One-Handou? (Aggro ti to fakt nezachrání, od toho jsou roguny a hunteři)
Proč máš o 3(7) víc Defense nad capem?
Jakou používáš auru, když tu na armor nemáš vytalentovanou?
Na co máš kurva Holy Light na hlavním baru, když tam můžeš mít tolik lepších spellů?
To jako nemáš druhej nejvíc OP taunt vytaženej? :D
V jaké části obrazovky máš vytažený raid?

Já budu vždycky proti tankovy bez pořádnýho UIčka, s kterým by mohl tankovat pro lepší guildu a celý raid by se o něj mohl opřít! Tenhle tank má sotva PP, Atlas, Omen, DBM a Recount..

Žádný přehled o Cooldownech ostatních tanků, bindy na support spellech, málo bindů, už samotný Blizz UI totalně zaprasený a neuspořádaný (To, že máš sealy a buffy vedle sebe nestačí) ANI TAM NENÍ BLBEJ HAND OF SACRIFICE

+ Nějak mě nic nenapadá

- UI
- Nemáš čas v hlavním raidovacím čase
- Talenty
- Hand of Sacrifice
- Bindy
- Malý přehled o raidu
- Žádný tankovací addon
- Není down Algalon

Citace:
Proč chceš jít právě k nám: Top guilda a jak doufám plná normálních lidí

S tímhle tě zklamu..
No možná jedna z těch lepších, ale rozhodně ne plná normálních lidí! Těch tu moc nenajdeš, ani já nejsem normální..

PROTI - tenhle tank nám za to nestojí...
Když odpovíš na otázky a přesvědčíš mě, tak ti možná dám NEUTRAL, PRO dávám jen tankům s tankovacím UIčkem..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 22:49:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 08. zář 2011 16:26:17
Příspěvky: 107
Karma: 0
Psychinka to vystihnul dobře.. na základě této přihlašky není šance, abych tě vzal.

_________________
GuM Assistant / ex-Guild Master of AD Infinitum
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 22:53:23 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Holyhell píše:
Psychinka to vystihnul dobře.. na základě této přihlašky není šance, abych tě vzal.

čau Jardo :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 23:09:41 
Offline

Registrován: úte 29. lis 2011 21:09:07
Příspěvky: 66
Karma: 5
Psychi píše:
Holyhell píše:
Psychinka to vystihnul dobře.. na základě této přihlašky není šance, abych tě vzal.

čau Jardo :P


*PSYCHINKA IN LOVE* srsly


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 23:35:15 
UI:
Mám to tak nahovno protože jsem na to zvyklej. radši si najedu myší na tlačítko, než mačkat alt/ctrl/shift + něco
ostatní spely jako holy wrath mám tam kde mám, opět protože jsem na to tak zvyklej a nakliknu je.

macra na salvu a hand of protection mám. vím kde je mám proto na ně nemám bindy to samý s shieldem

aury mi stačí si hlídat přes ty úvodní naklikávátka

holy a sacred shield mám na tlačítkách myši, takže holy nahazuju pořád tam a sacred mi svítí omniCC

CO se talentů týče, tak jsem jich vyzkoušel hodně a tyto mi sedí. v dosavadních guildách bylo agro víc potřeba a roguny nebyly tak aktivní proto mám v seals of the pure i v dmg one handy a to byl i důvod proč nemám glyph of hand of salvation.

Bez vindication a judgements of the pure byl toto můj poslední pokus. Seal of command mi přijde docela zbytečný protože jsem stíhal trash nebo addy agrovat i bez něj. V tomto ohledu není problém talenty upravit.

O ty 3 větší defense vyplynulo z gemování a mít mírně nad mi nepřijde naškodu

Aury měním podle potřeby a složení raidu. Vytažený mám healery a pak ty lidi který je potřeba nebo celý grupy. O raidu přehled mám i když na to nemám spešl addony.

Beru, že největší problém je UI. mohl jsem věnovat trochu víc času a pospořádat si to, ale podle mě jen UI oporu raidu nedělá. O CD ostatních tanků přehled nemám to přiznám. sacriface používám velmi málo a righteos defense jsem z baru vyhodil schválně protože už ani nevím kdy jsem to posledně potřeboval.

P.S. To že mám bordel v barech neznamená že nevím co dělám. wow nehraju až tak dlouho, ale když je něco potřeba, tak to udělám. I UI bych si mohl předělat a to že mám spely dvakrát je otázkou mé lenosti.

Suďte podle UI. Já se naučím jinde.

P.S. Nepamatuju si kdy kvůli mě wipl raid


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 8:07:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
No Psychi.. přemýšlel jsem,že si ten **glyph of salvation** předělám na něco jiného když skurvily paladinům to agro QQ :(..A dokonce sem přemýšlel,že si dám talenty do +10% dmg One-Handou,protože skoro nikdo mě nenastřeluje prostě na to serou! :D A když tam příde Robotic(btw ke mě nestihne ani dojít mob/boss)a dá dotoho za 10k tak to prostě přeagruje několikrat za sebou...

Ale jakože,když nepoužíváš Hand of sacrifice a ani righteous defense :D:D stim si mě uzemnil..PROTI

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 9:02:01 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Ediitioner píše:
No Psychi.. přemýšlel jsem,že si ten **glyph of salvation** předělám na něco jiného když skurvily paladinům to agro QQ :(..A dokonce sem přemýšlel,že si dám talenty do +10% dmg One-Handou,protože skoro nikdo mě nenastřeluje prostě na to serou! :D A když tam příde Robotic(btw ke mě nestihne ani dojít mob/boss)a dá dotoho za 10k tak to prostě přeagruje několikrat za sebou...


Glyph budes potřebovat na ToC Heroic..musíš si ho nechat minimálně na Gormoka a Seal of Vengeance nepotřebuješ, protože Expertise sux na WotLK tankovy a +10% dmg onehandou ti fakt nezajistí, že Robotic po 1 sec spawnutýho adda nepřeaggruje :D..Dáváš One-Handou 500-1k dmg ne? Aggro v UD neřeš..Je podstatný ToC a tam s aggrem problém nemáš a ani nebudeš mít..Je tam Blecha, kterej si to přetauntuje s tebou navzájem + každý 2 vteřiny máš minimálně taunt..podstatný je pořešit ten Hit Cap...

Za cenu -15% move speed, AoE sealu a redukce AP to nestojí..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Atronix- prot reti paladin
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 9:07:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
Ten move speed by mě mrzel :(:( :D,ale ten aoe seal stejně hovno agruje..

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y