Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Hunter MM/SURVIVAL

 Předmět příspěvku: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 11:03:57 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 16
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: záleží jak chuť hrát a taky podle počasí když jestli je hezky nebo prší
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: ANO
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase:
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: ANO
Něco o sobě: Jmenuju se Michal.Studuju na střední průmyslové škole druhým rokem.Hraju fotbal,dělal jsem MMA,mám holky rychlá auta motorky,fajčím ;) a taky jsem ACHIEV HUNTER :mrgreen:
Co si představuješ pod slovem guilda? Skupinu lidí kteří si v něčem rozumí a májí společné zájmy a cíl něco dokázat.

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: Dá se říct že vše nebyl jsem se ještě podívat do ToGC 25 a v desítce jsem se dostal s worldem před Valkyry,ale taktiky mám nastudované
Vadí ti když se nedostaneš na raid: ANO, ale co se dá dělat :(
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: na začátku jsem ji dostal od bratrance,který jí vyexpil od té doby hraju za ní jen já :)
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... s&n=Bleazi

Interface
Screen UI: http://tinypic.com/view.php?pic=kbvnt1&s=6
Addony: TUK UI,DBM, RECOUNT,GRID,BARTENDER,TRACK-O-MATIQUE,CRITLINE,BAGNON,GLADIUS,MSBT,OMNI CC a ještě nějaké kraviny





Herní předpoklady
Screeny: Momentálně nemám žádné screeny z PVE ale většina byla semnou v gildě tak by mohli mít představu o mojem DPS ;)
Raid DPS/HPS: ------
Dummy DPS: http://tinypic.com/view.php?pic=163tc0&s=6


Jak hraji za svou class
Rotace - marka-serpent-chimera-aimed-arcane-3-4xsteady,používam haste potky které mám také nabindované a díky FD které mi zresetuje CD použiju 3-4 za fight CD odpaluju buď na začátku nebo při burstu popřípadně při BL, na začátku nastřeluju když je potřeba i během fightu
Equip - Snad dostatečnej přefarmenéj z UD+ 4x set TRIUMPH+ pár věci z ToC

Priority statů - AGILITA,HIT,CRIT,HASTE,ARMOR PENE
Gemování - Gemy a enchanty cpu co to jde do agility,jeden prismatic na bonus matače z helmy


Guildy
Předchozí guildy: Slayers of Chaos,Sanguines Adamas,AD Infinitum
Důvod odchodu: SoCH rozpad,SA nevyhovoval mi čas raidů. AD INFINITUM kick pořádně nevím ani za co

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: ------
Proč chceš jít právě k nám: Protože jste jediná gilda,v které jsem pusobil po přechodu k hordě a je to srdcovka :( mám to tu rád,príma kolektiv,kvalitní raidy
PC výbava
Mumble/Mikrofon: Ano mám ale moc nemluvím jsem spíš tichý typ ;)
Raid FPS + na jaké detaily: 60-40
Rychlost internetového připojení: 16mb

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = násobení má přednost takže 9x0=0+9+9=18

srsly


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 11:41:37 
Offline

Registrován: sob 19. lis 2011 0:10:22
Příspěvky: 35
Karma: 0
PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 12:04:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. úno 2012 0:02:59
Příspěvky: 18
Karma: 0
Nechci být jednoznačně proti, ale nebyl jsi náhodou kicknut z guildy kvůli failování na raidech a nedostatečné aktivitě? Nejsem si tak uplně jist, ale necham to na ostatních CL/GuM.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 12:09:25 
Zekke píše:
Nechci být jednoznačně proti, ale nebyl jsi náhodou kicknut z guildy kvůli failování na raidech a nedostatečné aktivitě? Nejsem si tak uplně jist, ale necham to na ostatních CL/GuM.



Je to možné ale osoba co mně kickla z gildy mi neřekla důvod kicknutí :| Spíš bych řekl že kvůli té neaktivitě :(


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 12:20:12 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:35:16
Příspěvky: 129
Karma: 0
nevim no ty si jeden z hracu o kterych vim, ze to hrat moc dobre neumi, dps ale nekdy vytahnes dobry, ale ty faily..... + ta aktivita a tak, halsi se ted k nam spoustu jinych a lepsich lidi, tak treba budou i aktivnejsi, proti ti psat nechci, ale ani pro ti nenapisu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 12:20:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
Failoval si celkem dost,už jednou si byl kicknutej za neaktivitu a znovu přijatej.. tadže druhá šance ti dána byla tudiž bych byl spíše PROTI,když si svojí šanci nevyužil..

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 12:29:07 
Je to váš názor ten vám neberu ale FAILY ? uveď něco kde jsem failoval kromě Algače za kterého jsem byl předtím kicknutý :(


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 12:53:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Vím že s Bleazim byly občas problémy nicméně většinou na bossech vytáhl solidní dps a upřímě radši bych měl v guildě Bleaziho než aby tu zůstal Sazabi kterej na to očividně nemá.
Za mě máš spíš PRO

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 14:46:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
PRO, ale musíš nám ukázat, že neFAILujes, a že umíš nastřelovat a to na CD... ne jak dřív


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hunter MM/SURVIVAL
PříspěvekNapsal: čtv 14. čer 2012 12:41:17 
To ses tak dlouho po kicku ozval až teď? Proč myslíš že kick za neaktivitu nedostaneš znova? Já osobně s třetí šancí dobrý zkušenosti nemám.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y