Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Mindeater SH priest

 Předmět příspěvku: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:21:55 
Informace o tobě v Realném životě] Mé jméno je Petr bydlím v městě jménem Pelhřimov. Jsem normální kluk jako všichni ostatní. Mám rád dobré jídlo pití co dodat nic zvláštního, snad ještě že studuji druhým ročníkem maturitní obor Elektrotechnika. A dále hraji závodně florbal…
Věk:17 zanedlouho 18 :D
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW:No nějak moc omezený nejsem v tomto jen florbal který hraju závodně mě dosti omezuje
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Pokut nejsem na tréninku nebo ve škole, tak jsem většinou pořád na wow
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Tohle je myslím jediný závažný problém u mě, jak jsem psal tak hraji florbal a přes léto není tolik času, protože máme tréninky 5x v týdnu, takže většinou jsem na WoW tět tak od 7 někdy od 8 nebo max od 9ti podle trenérů (sobota a středu mám úplně volné, takže tu jsem celou dobu ….)ale to by se mělo kolem 10-20srpna trochu snížit tak na 3 tréninky. Prozatím bych se spokojil s místem náhradníka. Jinak po ty 7mý+- hodině v nědeli bych tu měl být.
Jsi schopný pravidelně navštěvovat forum:Neměl by být problém
Co si představuješ pod slovem guilda? Ten správný kolektiv lidi se stejným cílem dosáhnout co nejlepších výkonů …

Informace o tobě ve WoW WoW hraji už nějaký ten pátek s pár lidmi od vás. Někteří mě znají už přes dva roky Tirbe Sufky Ejdi a s pár dalšími o nějaký ten měsíc mín … Jinak mám pár altu(DK,Lock) atd… jako každý normální hráč
Zkušenosti s raidy: Většinu na TBC a vše přístupné na twinstaru (WoTLk), TOGC25 jsem něměl možnost se dostat s někým, takže čekám na první ID :D (TOGC10 už jsem 3x položil na Insanity …)
Vadí ti když se nedostaneš na raid: í Jsem klidný, sice je to blbá věc když už jsi člověk udelá čas ale jde mi spíše o celek a to jeden raid neřeší
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Vyexpená
Odkaz na Armory:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Mindeater

Interface
Screen UI: Obrázek
Addony: X-pearl, DBM, Omen, Slowfallkey press, recount, titan panel, e-casting bar
Bindy: Mám na spellech, které hodně často používám Fade Dispel PWS Dispersion SF a další ... na screenu
    Pokud máš Xperl, proč, když je tak nepřehledný oproti Bartenderu?
    Protože jsem klasik, už zvykl na systém tohoto adonu ale asi přijdu na Vohdo uplně…mám tento adon již od dob TBC a mých prvních postav.


Herní předpoklady
Screeny: Staty
Raid DPS: Obrázek
Obrázek
Obrázek


Dummy DPS: Obrázek
Obrázek


Jak hraji za svou class
Rotace - VT SWP MB DP MF MF MB a dalé podle dotek. Na MF MB VT používám macro. Protože mám už dosti haste nepoužívám SWD
Equip – Úplně nanic, podle toho co bych jsi představoval, ale to by se časem mělo srovnat
Priority statů - SP je nejdůležitější ze statů ale krapet hastu (800) je potřeba a při tom i poměrně dosti critu .V neposledním nesmím zapomenout na spirit ten mi zapíná 80% boje 30% ze spiritu SP, což je určitě dost dobré.

Gemování – Jedu jen SP, kromě žlutých děr tam dávám 12sp 10haste pokut je soket bonus SP a je větší než 5 SP a do modrých děr se soket bonusem kde je víc jak 5SP dávám pokut je tam jeden červený a modra díra, tak dám SP Spirit
Dodatek -
Guildy
Předchozí guildy: Lords von Danthe (do června 2010) pak The Uprising pak nastala delší pauza
Důvod odchodu: Rozpad guildy díky prázdninám a neaktivitě všelijaké lepení a snažení o udržení guildy až guilda uplně padla… nikdy jsem nebyl kicknutej vždy jsem odešel dobrovolně se skupinou lidi co jsem hrál. A pak také já jsem si dál pauzu …

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: Ne, nikam jsem nedával
Proč chceš jít právě k nám: Protože tu znám už „hodně“ lidí ty co myslím jsem fakt pohodový dobrý jak po lidské i PvE stánce a posledních několik TOGC10 jsem šel s vámi a byla to docela pohoda pokut to nebyli 3-4 alti

PC výbava Rok starý stroj 4-jádro 4Gb ram…
Mumble/Mikrofon:Ano/Ano
Raid FPS + na jaké detaily:60+- vše na nejvyšší
Rychlost internetového připojení:Optika 100Mb/s

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 18


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:29:27 
Offline

Registrován: čtv 08. zář 2011 19:51:25
Příspěvky: 120
Karma: -2
Tak dmg podľa mňa máš taký celkom slušný nie zly,dalšie +asi u každeho je to že vlastne si snami stále aj na mmble a chodíš snami i 10tky.Ja by som bol PRO však itak sh priest ostal iba lakassa ne?prepáčte ak som na niekoho zabudol;DD, sa cítim trosku ako psychinka ale vobec as mi nepáči UI;D ale však to je tvoja vec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:41:38 
Offline

Registrován: úte 29. lis 2011 21:09:07
Příspěvky: 66
Karma: 5
sak UI je v pohode


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:43:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. úno 2012 0:02:59
Příspěvky: 18
Karma: 0
Ripsoun píše:
vobec as mi nepáči UI;D ale však to je tvoja vec.

Přestaňte už konečně narážet na něčí UI...Psychinka už tu není. To UI je postačující. Má dost místa na to, aby sledoval raid, má omen a x-perl, který sice taky nemam rád, ale postačí. Na UI můžete narážet v případě, že má opravdu málo prostoru, nebo má bary přes půlku obrazovky. Každý je zvyklý na něco jinýho. Dále, tvoje přihláška je pěkná, obsahuje vše co by měla obsahovat, screeny pěkné, dps obstojné, navíc jsi neustále s náma v kontaktu na mmble a neděláš potíže. Podle mě se u nás rozhodně neztratíš. Za mě PRO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 21:45:16 
Offline

Registrován: sob 19. lis 2011 0:10:22
Příspěvky: 35
Karma: 0
PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 22:05:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 22:30:40 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:35:16
Příspěvky: 129
Karma: 0
URCITE pro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 23:45:16 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
PRO

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 6:29:04 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Ressiste prihláška pekná, u mňa máš PRE, ale všetko závisí na Elbondovi.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mindeater SH priest
PříspěvekNapsal: stř 13. čer 2012 12:44:56 
Offline

Registrován: pát 06. dub 2012 12:58:06
Příspěvky: 22
Karma: 0
PRO

_________________
Jsem hezká paladinka a mám rád zablešené medvídky a poloprohnilé stromečky :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y