Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Benak Assa/Combat

 Předmět příspěvku: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 19:07:11 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: Je mi 16 let ale mozkově mi je tak 10let
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: Hraji pomalu celý den,pokuď nejsem u táty nebo někde spolužáky
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Tento čas mi vyhovuje
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Sem tu skoro pořád
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: ano jsem schopný
Něco o sobě: Jmenuji se Jakub Novák přezdívovaný Hoky ,Bydlím v Pelhřimově v kraji Vysočina,Chodim na střední průmyslovou školu na obor Mechanik seřizovač ,Chodím do prváku,jím vše ale kveták nebo těstoviny jíst nemusím,poslouchám metal ale ostatní mi nevadí ,viz.Nossa Nossa assim voce me mata atd...
Co si představuješ pod slovem guilda?Tak ja si předtavuju Skupinu lidí ,která má určitý cíl

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: Takže v UD 25 vše včetně Algalona ,ToGC 10 full včetně Tribute Insanity ,ToGC 25m 4/5 bohužel Anub je strašne brutal
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Vůbec mi to nevadí
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Mojeho roguna sem si vlastnoručně sám vyexpil
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... os&n=Benak

Interface
Screen UI: : http://www.2i.sk/2c065872a1
Popis UI: Takže moje Ui si myslím ,že je přehledné a sem na něj zvyklej,Blizzard Ui nesnaším proto mám Dominos ,který si myslím že neni špatný
Výhody UI: : tak moje UI si myslím že je dost přehledné a nemám to přeplácaný jak nekteří zbytečnýma addonama
Addony: Recount,Omen ,Dbm,Power auras,Bagnon
Bindy: Mám pomalu vše na bindovaný ,protože klikání spellu nesnáším,jedině co nemám nabindované je mount


Pokud máš ability, které je potřeba udržovat v určitých intervalech na targetu a nemáš na ně Addon, jak si to hlídáš?:
Takže na moje trinkety ,když procnou používám Power auras




Herní předpoklady
Screeny:

Raid DPS/HPS: http://2i.sk/7b712f05d6

Dummy DPS: http://www.2i.sk/2c065872a1


Jak hraji za svou class
Rotace - Takže začínam ve stealthu ,dám Trick of trade na tanka aby měl agro ,dám garrote,poté Hunger for Blood ,pak Slice and Dice,po Slice and Dice dám dvakrát Mutilate,hned na to envenom a dvakrát mitulate,když dojde Overrkill tak revanishnu,abych měl znovu Overrkill,který mi rychleji regeneruje energii,poté dám Garrote a Hunger for blood a zase 2x mutilate a hned na to envenom a takhle pořád dokola to dělat,jednou za minutu obnovit Hunger for Blood

Equip - Takže Z ToC 25 mi chybi jen Death Choice a opasek ,z ToGC 10m mám uz vše takže sem připravený na ToGC 25m

Priority statů - Na momentálním contentu: Attack power - Haste - expertise - Crit

Gemování - Gemuju Attack power,protože se to vyplati


Guildy
Předchozí guildy: Mosstroopers ,AD Infinitum,BoT, TitanS
Důvod odchodu: takýe u Moss - rozpad ,AD infinitum - kick , BoT - odešel sem sam kvůli slabým raidum
,momentálně sem v TitanS ale jestli mě vezmete tak leavnu
Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: Do jiné sem si nepodávál
Proč chceš jít právě k nám: Tak mám tu dost kamarádu,všechny členy v guildě znám a oni znaji mě

PC výbava
Mumble/Mikrofon: Mumble i Mikrofon mám
Raid FPS + na jaké detaily: Takže problémy mám jen u Algalona 25m mám okolo 10fps+- při BL ale jinak v UD mám tak 30fps+-,ToC je to o trochu lepší tam mám 30-40fps
Rychlost internetového připojení: Nevim a ani mě to do teď nezajímalo

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 =27


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 19:15:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. úno 2012 0:02:59
Příspěvky: 18
Karma: 0
Konečně, konečně to nevypadá tak, jako by to vylezlo krávě z ******. No, sice rogun máme dost, ale...je to tu velké ale. Toto ID jsme měli na raidu dokonce všechny roguny online na raid. Ale byly tu i raidy, kde jsem byl online pouze já a nebylo to moc příjemné. Navíc, také tu nebudu na každý raid. Než tě Psychi kickl při jeho emo zkratu, tak si dps tahal docela slušně za assa a moc si nefailoval. Ale jsme jen lidi ne? Co jsem se dočetl, tak přihlášku si podáváš hlavně z důvodu, že tu znáš spoustu lidí. Mimo jiné si na našem mmble neustále. Za mě PRO, ale ještě počkám na vyjádření ostatních CL jak se k tomu postaví. Dále pak počítej s tím, že může nastat situace, kdy se na raid nedostaneš. Ale pokud vím, nemělo by to být pro tebe žádná nevýhoda, jelikož se chodí/budou chodit alt raidy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 19:30:43 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
PRE

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 19:46:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Byl sem s tebou několik raidů ať v guildě tak mimo ni a snad pokaždý si vyrobil nějakej ten fail ať vetší nebo menší, máš spoustu postav a ani za jednu neumíš na 100%. Odtud si nedostal kick jen tak z ničeho nic ale dostal si předtím několik varování ...
PROTI

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 19:54:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. úno 2012 0:02:59
Příspěvky: 18
Karma: 0
Elbondo píše:
Byl sem s tebou několik raidů ať v guildě tak mimo ni a snad pokaždý si vyrobil nějakej ten fail ať vetší nebo menší, máš spoustu postav a ani za jednu neumíš na 100%. Odtud si nedostal kick jen tak z ničeho nic ale dostal si předtím několik varování ...
PROTI

Jo vidíš, to jsem zapomněl dodat. Podmínkou přijetí je také to, že se budeš snažit. Rogunu budeš na raidu ovládat. Nastřelování, dps, schopnost přežít na raidu na každém encounteru. Pokud tomu tak nebude, budeš trestách jako každý jiný a následně, za vysoký počet neustále se opakujících se failů, kicknut z guildy. Poslední šance se musí využít na plno, tak si to pamatuj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 20:03:37 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:35:11
Příspěvky: 84
Karma: 0
kto a preco vymazal moj plnohodnotny post ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 20:04:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. úno 2012 0:02:59
Příspěvky: 18
Karma: 0
Rikynko píše:
kto a preco vymazal moj plnohodnotny post ?

Bude brán v potaz. Jen Benak byl upozorněn na to, aby upravil svojí přihlášku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 20:24:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
PROTI, bol si kicknuty neviem prečo, ale asi to malo svoj dovod (aj ked to bolo Psychinkou...).

Benaka rogunu vie... (do piči dalsia konkurencia vyjebana co mi bude kradnut eq, ja sa nato VY***EM !!!). Mimochodom, budes mi robit defku na raide, to znamena, ze budes zamna nastrelovat, a 50% tvojho dps sa pocita k mojmu ok??

PS: zatvorky nečitajte, to som pisal len to, čo sa mi prave honilo hlavou...

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 20:38:54 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
sak si tu byl? proc si byl kicknut? jestli si to jebal nebo tahal malo tak sem PROTI, pokud to byl psychinky ner rage tak jsem PRO

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Benak Assa/Combat
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2012 20:44:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
Proti-Až moc si failoval.

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y