Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

PROTECTION/Holy

 Předmět příspěvku: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 16:42:20 
Informace o tobě v Realném životě

Věk:15

Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: kolik chci :-)

Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Ano.

Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: pondělí, a úterý, nebo čtvrtek. Podle toho, jak mi vyjdou tréninky.

Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Ano.

Něco o sobě:
Je mi 15, pocházím ze středočeského kraje, chodím na Gymnázium Jana Keplera v Praze, mezi mé záliby patří hra na kytaru v kapele, Kick-Box, Pes, přátelé,a mladá (:D) a samozřejmě WoW. Mám rád kebab a svíčkovou.


Co si představuješ pod slovem guilda?
Kolektiv spolu dobře vycházejících lidí, kteří nejsou úplní slabšáci, je s nimi sranda, ale zároveň jsou schopní kvalitního raidování.


Informace o tobě ve WoW

Zkušenosti s raidy: Vše co je na Twinstaru momentálně dostupné, jen ToGC nemám naprogressované.

Vadí ti když se nedostaneš na raid: Ne, pokud tím uvolním místo člověku, který odtamtud potřebuje nějaké itemy, jinak Ano, protože mě raidy velice baví.

Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: vyexpená.

Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... Maysilence

Interface

Screen UI:
když jsem doma na PC, tak http://imageshack.us/photo/my-images/52 ... 90308.jpg/
když jsem na ntb, například na chatě, nebo u babičky, tak http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 75139.jpg/


Popis UI: Většinou hraji doma, takže k prvnímu UI:
možná se divíte, kde mám threat meter, mám ho na targetu. popř. mám samozřejmě i Omen, ale s tím co mám, jsem nadmíru spokojený. UI mám postavené tak, aby se mi líbilo, a zároveň se s ním dalo dobře raidovat, vyskoušel jsem jich mnoho, xPerl, SpartansUI.... a nakonec jsem skončil u tohoto.


Výhody UI: Je estetické přehledné,mám přehled o všem co potřebuji, vidím všechny CD, díky tomu mohu lépe promyslet strategii, když nastane nějaká nestandartní situace.

Addony: kgPanel, Pitbull, DBM, Omen3, Recount, Grid, Barterender4, Forte, Event Alert, NPC_Scan, GS, GC, OmniCC, Opie, Quartz,MSBT, sexy map.

Bindy: Momentálně mám nabindované všechny spelly, které potřebuji jak do standartní rotace, tak survie ability, včetně HoS atd.




Herní předpoklady

Screeny:

Raid DPS/HPS: Holy pouze off spec, screen bohužel nemám.


Jak hraji za svou class


Rotace -

Single target- Avengers Shield, Holy shield, Hammer of Righteouss, Judgement of Wisdom, holy shield. Mám připravenou Hand of Reckoning, kdyby se něco pokazilo.

Během fightu mám na zemi Consentration, neustále na sobě udržuji Sacred Shield, Divine Plea, Holy Shield.

Jinak točím: Hammer of Righteous, Judgement of Wisdom, Shield of Righteous. Na single target používám Seal of Corruption.

Multi target- Consentration, Avengers Shield, Holy Shield, Hamer of Righteous, Judgement of Wisdom. Držím consentration, Holy Shield, Divine Plea, Sacred Shield, a spamuji Hammer of Righteous na CD.

S mými momentálními talenty nemám Seal of Command- tudíž jedu vše pod Seal of Corruption.



Equip - Stamina + Dodge, zároveň si snažím udržet Hard Cap na Block
Priority statů - Dodge-Stamina-Parry-Hit Expertise
Gemování - Gemuji tak, abych měl všechny Capy, a když mám, tak full Stamina nebo Stamina+Dodge.

Guildy
Předchozí guildy: Knightcraft
Důvod odchodu: Mnoho lidí přestalo hrát, a namísto nich se dobírají "lamy". Osobní neshody s jedním členem vedení, který se tam dostal "korupcí". Nabíráním nezkušených členů poklesla úroveň raidování.


Proč chceš jít právě k nám: Hledám kolektiv lidí, na trvalé/dlouhé hraní, se kterými si budu rozumět, a dobře vycházet, zároveň se budu moci účastnit kvalitních raidů, a kolektiv s pevným vedením.

PC výbava
Mumble/Mikrofon: Ano/ano
Raid FPS + na jaké detaily: full HD v raidu 90-110, v Dala okolo 40ti.
Rychlost internetového připojení: O2 modem 10 mb/s

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 18? :D ale zdá se mi, nebo v jiných přihláškách je příklad jiný? :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 16:55:44 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Kdybys trochu nascaloval to UI tak o 30% menší, možná bys tam měl trochá víc místa jako máš tady: http://imageshack.us/f/855/wowscrnshot041112175139.jpg/

Hele už nemám nějak sílu komentovat všechny nedostatky(kterých je fakt hodně), prostě, když tě příjmeme, tak počítej s tím, že tě budu chtít hodně předělat..a to i pár addonů, jelikož nemáš žádný tankovací..
A nevidím Hand of Protection..
Btw náš druhej tankadin /wave Edii je podobně starej jako ty a doufám, že z tebe půjde udělat stejně dobrej tank jako z něho..Bohužel ty nemáš pořádnou tankovací myšku(Razer Naga) jako on, takže to budeš mít težký ;)

PS: Fuuj belf, mohl by sis dát belfku :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 17:07:08 
S UI nebude problém, některých nedostatků jsem si vědom, a budu se je snažit co nejrychleji odstranit, případně si nechám poradit ;-)


BTW: pokud na té Belfce trváš..... :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 19:07:31 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Ahoj,

Editioner ťa určite preverí lepšie ako ja :-), takže aspoň pár otázok, na ktoré by som bol rád keby si mi zodpovedal:
- Nepoužívaš Righteous Defense ?
- Na single target nepoužívaš Shield of the Righteousness ?
- Prečo nemáš talent Judgements of the Just ?
- Prečo nemáš vytiahnuté Hand of Sacrifice ?
- Trošku som prepočítaval podľa armory a aj s libramom mi nejako nevychádza tvoja avoidance. Takže mi prosím napíš čo to avoidance je, z čoho sa skladá a tvoje hodnoty z wow.

A trošku sa fakt bojím toho veku :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 19:57:57 
Offline

Registrován: čtv 08. zář 2011 19:51:25
Příspěvky: 120
Karma: -2
Bereme +16ne? Kinderka nechceme ;D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 20:02:34 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
To protože myslíme i na tebe..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 20:23:02 
RD používám, ač mám radši consentration, nebo avengers shield, případně Hand of REckoning.

Ano Shield of Righteousness používám, dává celkem velký dmg, tudíž docela dost threat.

Mám teď uplně naprd talenty, přiznávám, ale nedal jsem si ho, protože v raidu stejně většinou neiteruptuji já, Seal of Justice nepoužívám.

Toto UI mám poskládané úplně nově, společně s novým PC :) tudíž ještě vychytávám mouchy, a přidám tam ještě jeden Bar, kam si nabinduji HoS, HoP...

Avoidance= "zabránění dmg"-parry+dodge- od Ulduaru mi Avoidance celkem klesla, jelikož ju hodně zvedal block. ted mám 99,98 z potřebných 102,xx.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 20:53:23 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:23
Příspěvky: 198
Karma: -1
Já teda nevím jak vám, ale mě se celkem líbí :D Poslušně reaguje na vše co mu píšete, přihláška se mi taky líbila. V těch talentech bych změnil asi jen pár věcí, ale to jsou spíš drobnosti (až na pursuit of justice, ten se hodí). A navíc má u mě + JE TO PRAŽÁÁÁÁÁÁÁK!!!!!!!!!!! :D PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 21:28:27 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Citace:
Mám teď uplně naprd talenty, přiznávám, ale nedal jsem si ho, protože v raidu stejně většinou neiteruptuji já, Seal of Justice nepoužívám.

WTF? Paladin nema interupt krome AS...a nikdo tu nic o SoJ nerika, byl bys kkt kdybys ho pouzival, ale nvm proc to pises...

Citace:
RD používám, ač mám radši consentration, nebo avengers shield, případně Hand of REckoning.

A co ma RD spolecnyho s Conse nebo AS??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROTECTION/Holy
PříspěvekNapsal: úte 05. čer 2012 22:06:12 
Ten talent spočívá v tom, že zaprvé krátí CD na Hammer of Justice, a za druhé prodlužuje efekt SoJ, nebo ne?

Hammer of justice se dá používat jako interupt, ale když je v raidu dalších X kickerů, je zbytečné mít kratší CD. Na tankování používám Seal of Corruption. Pokud je SoJ lepší, rád se poučím.


Righteous Defense je vlastně taunt, ne?


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y