Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Mojty Erkejn

 Předmět příspěvku: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 19:32:34 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 16
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: 2-3 o vejkendu aj i víc.
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Kdyby ne tak si přihlášku napíšu :)
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Obtejden v úterý. A v dny kdy s rodičema pojedu na chatu (Moc často ne.).
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Ano, rád čtu přihlášky, koukám na explovu fotku etc....
Něco o sobě: Tak jmenuju se Ondřej Filip Havlíček , je mi 16(v červenci 17) let, studuju střední školu, obor přírodovědné lyceum, mám rád svíčkovou, nesnášim koprovku, rád hraju karty, šachy atp., někdy i na kolo, nebo jen tak na procházku ... Jinak hraju LoLko a to je ta k všechno
Co si představuješ pod slovem guilda? Skupina lidí kteří ví co od druhého čekat, navzájem se respektují a

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: Všechno na twinu od naxxu až po ToGCko.
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Vadí i nevadí, podle toho jaký je důvod.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Dřív sem měl huntera, toho jsem prodal a koupil 77 lvl mága. Tzn. spíš doexpená
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... Wishmaster

Interface
Screen UI: Obrázek
Popis UI: Moje UI je udělané tak abych se v něm vyznal a tak aby se mi líbilo. Pro vzhled jsem použil addon KGpanels který mi udělá pěkný panel z obrázku který jsem si vybral. V combatu mi addon power auras ukazuje stacky AB, procnutý clearcasting etc.. Omen je umístěný tak aby jsem ho měl neustále na očích. Bar kde jsou buffy, štrudl atp. je zakryt, zobrazí se jen pouze tehdy kdy na něj najedu myší. V pravo dole je addon Vuh-Do který mi ukazuje stav raidu.
Výhody UI: No nwm, krom toho že je to přehledný, tak mi to prostě mi to tak vyhovuje. Kdyby mi to tak nevyhovovalo tak si to předělám.
Addony:
- Bartrender
- Power Auras
- Omen
- Recount
- Vuh-Do
- Mik Scrolling Battle text
- Mage Nuggets
To bylo to důležité, zbytak je jen a pouze na vzhled.

Bindy: Mám vše Buffy rozhazuju na Vuh-Do. (focus, intel...)


Herní předpoklady
Screeny:
Raid DPS/HPS: Obrázek
Dummy DPS: Obrázek <- bez CDček
Tyhle screeny jsou trochu starší, novější nemám.


Jak hraji za svou class
Rotace - Moje rotace je založená na nastackování čtyř staců debuffu Arcane blast tzn. 1stack = 15% + 3% z glyphu, tzn. 4stacky 4x 18% tzn. že na další arcane spell mám o 72% zvýšenej dmg ale zároveň i mana cost zvýšenej (jako nevýhoda) => AM by stály 952 many (na 4. stacku) jentže to můžu ignorovat jelikož talent Missile barrage zajistí že mana cost AM bude 0. => že rotace je 4x Arcane Blast -> Proslé missilky. (Pokud na 4. stacku neprocnul talent spamuju arc blast dokud talent neprocne.
Talent Presence of Mind využívám na instantní arcane blast na 4. stacku debuffu, pokud chci ušetřit co nejvíc many tak to vykombinuju s Clearcastingem => Tento blast bude stát pouze 1 globání cooldown.

Equip - Do teď jsem sbíral EQ tak abych měl co nejvíce SP, teď na radu jednoho nejmenovaného mága zkouším poměr SP : Haste 3:1. Zároveň na rozdíl od většiny mágů sbírám equip se staty SP+HASTE+CRIT, zatímcovětšina mágů sbírá eq SP+HASTE+SPIRIT , což je podle mě totální blbost.
Priority statů - (Moje) Hit (8%) -> SP -> Haste -> Crit -> spirit
Gemování - Jak je napsaný výše, gemuju tak abych dodržel určitý poměr mezi SP a Haste.

Guildy
Předchozí guildy: eXodus, TitanS
Důvod odchodu: Z guildy eXodus jsem odešel kvůli slabým raidum (Vedení na to v zásadě sralo), poté sjem přešel do TitanS, tom to bylo o dost lepší do příchodu ToCka, tehdy na to začali všichni srát. Řekl jsem si že to snad bude lepší až otevřou HC ale opak byl pravdou. Proto jsem odešel.

Proč chceš jít právě k nám: <3 Filip, Martin, Láďa <3

PC výbava
Mumble/Mikrofon: Ano
Raid FPS + na jaké detaily: v nejhoršim 20 v nejlepšíim 40 podle encounteru.
Rychlost internetového připojení: Obrázek

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 18


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 19:40:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
Grodis mezi prvníma? Už asi vim proč to nedáváte :D
No s přihláškou sis dal práci,i když Necydo říkal,že ted arc je napiču tak bych tě vzal,protože točit umíš skill máš tak nevidim problém,snad jedině s místem pro maga no PRO

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 19:44:17 
Proč chceš jít právě k nám: <3 Filip, Martin, Láďa <3
/edit Proč chceš jít právě k nám: <3 Filip, Martin, Láďa a Adam <3


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 19:49:38 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:23
Příspěvky: 198
Karma: -1
PROTI

Dobře vtipkuju. Samozřejmně pro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 20:31:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
Jeho přihláška byla avizovaná už dřív, takže jsem rozhodlý už nějakou tu dobu. Až na pár překlepů v přihlášce se mi to mi páčilo, i když nic nového sem se tam nedozvěděl... zarazilo mě, že potřebuješ addon, který ti ukazuje kolik ab už máš :D neumíš počítat do čtyř? :D PoM sme si vysvetlili na mumble... to bych neřešil, profky topkové na arc. co se týče sbírání equipu na crit, na toc to není zlé, ale na delší fighty v ICC poznáš, proč je spirit lepší... meta gem mas stejne blbej jako Explo, ale to už bych neřešil, ptž jste oba tvrdohlaví... Hooodně mě pobavil ten screen z Dumm, je nějakou dobu starší a AB 18,5k WTF? ted dam max ranu 12,5k :D ale nevadí no...

Ještě mám pár otázek:
1. nemáš nahodou nejaky screen z fightu s pomerem AB/AM ... jakože kolik většinou je ten poměr?
2. ještě taková otázka šťouravá, ať vím, či víš :D .. proč je prioritní stat Spellpower a je na tom zavislé vše?
3. jak zapínáš haste věci na raidu a kdy a jak zapinas haste potky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 20:39:22 
Necydo píše:
Ještě mám pár otázek:
1. nemáš nahodou nejaky screen z fightu s pomerem AB/AM ... jakože kolik většinou je ten poměr?
2. ještě taková otázka šťouravá, ať vím, či víš :D .. proč je prioritní stat Spellpower a je na tom zavislé vše?
3. jak zapínáš haste věci na raidu a kdy a jak zapinas haste potky?

1. Sorry ale nemám
2. a) celkově větší dmg spellů
b) Arcane Empowerment
3. Haste věci nemám, ale potku na druhej power, pak když běžim dám invis na reset CD. Pak je to to stejný většinou
2-3 potky za fight


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 20:45:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
a v jakým poměru máš ty dva spelly? AB/AM cca
a odpověď na ten spellpower je ptž dmg z AB se zvyšuje procentuálně, tudíž se vše tlačí do SP aby těch užasných 72% procent bylo z co největšího základu... poradil sem ti už jen tím meta gemem ne? :D 25SP 2%INT ... z intu SP, všechno má svůj důvod... no to jsou jen detaily... napiš si ve hře o INV, tu není co řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 20:49:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:19:26
Příspěvky: 140
Karma: 0
LÁSKO!

_________________
Druid Classleader of AD Infinitum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 22:21:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 23:05:18
Příspěvky: 66
Karma: 1
Ten addon vlevo dole...
Dá se nastavit jaké staty se tam zobrazují, nebo je to čistě pro cástery? Případně název prosím. Díky :)

Jinak to UI mi přijde naprosto hrozné, ale to je podle mě každého věc :lol:.

Pro

_________________
Blecha >>> Feral Tank
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mojty Erkejn
PříspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 22:56:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:36
Příspěvky: 245
Karma: 0
blecha myslis ze keby sa to dalo zmenit mal by tam mastery rating? :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y