Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Restoration Shaman

 Předmět příspěvku: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 0:29:15 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 23let
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: 24/7
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Převážně ano
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Jednou za čas se jdu v pátek kouknout do školy domu docházím bud v 17:15 když jedu vlakem a nebo v 18:30 když jedu autem
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Pernamentně
Něco o sobě: Nenormální bláznivá osoba kterou každý musí poznat sám...
Co si představuješ pod slovem guilda? Skupina lidi kteří jsou na sebe ´´milý a hodný´´ rádi se kočkujou a hlavne drží při sobě ;)

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: od TBC až po Firelandy na Cata... ICC malé mezerky, tam jsem měla kuli práci pauzičku a raidy chodila minimalne, ale neni problem doučit, pohledat, okoukat z videi
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Hraju kůli tomu abych raidovala ne dřepěla v Dala
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Bohužel koupená, ale celý resto EQ udělaný za 3měsíce od základu... postava koupená jako enha/ele nebyl na ni ani itemek resto... Už je jako moje!!!
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Yoslin Armory lehce jebnuté takže 5216GS vetsinou posedavam u studanky v Dala takze poinspectovat si mne muzete ;)

Interface
Screen UI: http://imageshack.us/photo/my-images/16/wowscrnshot053012235505.jpg/
Popis UI: UI mam jiz nekolik let da se rict v podstate stejne, jsem na nej zvykla a vyhovuje mi tak jak je :)
Addony: X-perl, heal bot, DBM, Power auras, skada, bartender, prat a to je asi uplne vsechno
Bindy: Jelikož použivám heal bot tak bindu jen po málu, ale tak nabindovane mam BL, potky, lentilku od locka a takový věci který i když mám na bindované v heal botu jsem zvyklá mít aj na tlačítkách


Herní předpoklady
Screeny: Bohužel jen ten jeden hore :oops:
Raid DPS/HPS: Bohužel screen nemám, nejsem nějaký zběsilý screener a jestli mam ve složce screeny 4 obrazky tak to je moc :D


Jak hraji za svou class (Pořádně rozepsat!)
Rotace - Individualni dle bosse, water shield na sebe, Earth shiel na tanka a pak jen chain chain chain, občas nějakej ten lesser heal aby se neřeklo že teda jedno tlačítko. Samozdřejmě riptide na CD. Healing wave obcas a to jeste jenom s procnutym Tidal Waves jinak je to zabijakovina
Equip - 5200+ GS 4x T9,5, Solace a plno dalsich epickych pokladu... ale stale je co vylepšovat
Priority statů - Haste, SP, crit
Gemování - Žlutej - 20haste Oranzovej - sp+haste Zelenej - haste+mp5

Guildy
Předchozí guildy: Sanguineus Adamas/TitanS
Důvod odchodu: SA - u aliků velká bída, SA jsou moje srdcovka, ale prostě ali ne :D TitanS - jsem tam chvilicku a nezaujali mne tak jak jsem si predstavovala

Proč chceš jít právě k nám: Nejaká kvalita raidů, progres a třeba taky nějaká švanda

PC výbava
Mumble/Mikrofon: Někdy až moc funkční
Raid FPS + na jaké detaily: Video quality: Good :D a cca okolo 60fps
Rychlost internetového připojení: Jede to bez lagů a pádů!!! Víc se o to nezajímám

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 384!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 0:34:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
Z přihlášky čiří seběvědomí a zároveň kvality. Zaujalo mě to a myslím si, že bys byla pro guildu přínosem. Víš co chceš a jdeš si za tím... Nevím, jak se vyjádří Storm, ale myslím si, že si můžeš pomalu začít psát o inv :D... Ne vážně, schopné a chytré lidi tu potřebujeme. Zvlášť teď na léto bude potřeba rozšířit řady...

--> jednoznačně PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 0:38:38 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
PRO! Přihláška se pěkně četla a ten skill je tam znát. Aktivita se mi taky zamlouvá...Nemám co bych vytknul, snad jen Healbot bych vyměnil za Vuhdo..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 1:20:36 
Vohdo mi neseděl zkoušela jsem ho... jsem zvyklá na heal bot ještě z dob TBC, človek si snim taky trosku musi pohrat a pak je super


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 8:24:13 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
- Neprečítala si si vzor prihlášky poriadne
- Screen HPS/DPS je myslím povinnosť, aby sme mali akú takú predstavu
- Príklad, aj keď počítam, že to skôr mala byť recesia
+ Žena, ktorá možno bude mať dobrý vplyv na niektorých jedincov :-)

Takže zatiaľ NEUTRAL s tým, že asi skúsiť na nejakom ALT raide.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 9:38:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. zář 2011 11:57:01
Příspěvky: 145
Karma: 1
Citace:
Mumble/Mikrofon: Někdy až moc funkční

Tak pokud to je pravda, a budeš stírat shallise, robotica a další, tak sem rovnou PRO :D
PS: přihlášku sem četl, neni sice podle vzoru, ale dalo se to číst a nemůžu jí tam jen tak něco vytknout :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 9:49:15 
Offline

Registrován: čtv 08. zář 2011 19:53:53
Příspěvky: 124
Karma: -1

Bydliště: Tam, kde lišky dávají dobrou noc
Nezne pohlavi u nas dlouho nevydrzi, ale pokud "Něco o sobě: Nenormální bláznivá osoba" je pravda, tak k nam skvele zapadnes. Navic neumis pocitat, takze uz se povazuj za clena :)

V sobotu v 13:00 budu skladat UD10, tak jestli mas zajem se ukazat v tom nejlepsim svetle, tak mi to muzes prijit healnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 14:55:46 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
p r o

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 17:39:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Přihláška pěkná, poslední pár id se stal heal nedostatkovým zbožím shelby je s docházkou poměrně nespolehlivej takže jsem spiš PRO
Jen doufám že nejsi jedna z těch shamanů co vypálej manu za 1min a lízaj dolní okraj recountu...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restoration Shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2012 18:04:59 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
fuck, tak mozna uz konecne po 1 v hystrorii psychinka bude hovorit s holkou:D rene nemela mikrak, a jinak nic, fuuu, to si snad nahraju :D

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y