Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

BALANCE / FERAL

 Předmět příspěvku: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: úte 29. kvě 2012 20:24:41 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 25
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: Tak to je věc relativni, mám 5měsíců novou práci a čeká me bohužel eště několik zkoušek.Ale jelikož dělám "8mičky" času je fůra.
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Třičtvrtě dnů v měsíci ano ( * mám 5-7 odpoledních ...což je od 14-22hod většina jsou všední dny)
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Viz * .. kromě toho vždy když můžu přídu.
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Určitě
Něco o sobě: Sem z Karlových Varů , bydlim ve svém malém bytě nikým nerušen, krom wow hraju BF3 a LoL, baví mě týmovky :=) . No a v realu sem elektrikářský povaleč co s příchodem léta oprašuje koupací náčiní.
Co si představuješ pod slovem guilda? TEAMWORK jedinou věc kterou odjakživa obdivuju na týhle hře. Má to být prostě tým co bojuje za stejnou věc, pomáhá si učí se jeden od druhýho.Společná parta lidí který dřou na dobrý reputaci a společným zlepšování/těžko dosažitelných cílech.

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: Tady spíš napíšu s čím zkušenost nemám.Co se týče UD25man nejsem zběhlý u Mimiho hardmodu byl jsem ho jen na 10tce ,pak je to Algalon 25 nikdy sem nebyl z lidma schopnýma se tam dostat bohužel+ yogg +0 též ne, co se týče Tocka normal je easy ale HC25 sem neprošel ani za beasty taktiky znám , ale jistě každej chápe že realita je trošku jiná , praxe je praxe. Zbytek zvládnu s prstama v prd***.
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Nevadí , mě stačí když si občas zajdu UD hc, sem si vědom,že ste těď přijali jednoho balance a nevadí mi sedět třeba měsíc na střídačce,u vás bych měl aspoň šanci těď ani tu nemám.
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Vybouchaná krví nepřátel od myslim 60tého levelu kdy mi ji darovali kamarádi abych začal hrát wowko (začátky TBC na sargerasu)
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... s&n=Kahoof Nevim jestli vám to něco ukáže já to mám dycky s půlky bugnutý.Navíc přehazuju často na ferala lepší bude asi ingame když už.

Interface
Screen UI: http://imageshack.us/f/403/wowscrnshot052912105953.jpg/
Popis UI: Každý si snažíme udělat hru příjemnější na vzhled no a tohle vzniklo u mě. Sem ze starý školy proto mam ten omen na středu jelikož mu přikládám velkou prioritu(starej zvyk tanka), pod nim vidim na CCbaru cd všeho co považuju za důležitý (trinkety,eclipsa,combat ress,inner apod) , bartender mám protože se mi moc nelíbí blizz bary a dá se to tak pěkně smrsknout na kopu.
Výhody UI:, větší rychlost, přehlednost, spokojenost
Addony: xperl na raid framy , bartender aby vše co může být potřeba bylo na dosah myši , Fortexorcist ať můžu mrknout co mi tiká a sexymap abych se cítil sexy :) ostatní jako omen, DBM (samozřejmost),outfitter, recount,CC,sabrinas buff/debuff framy
Bindy: Mám jen starfall na Q a stromky na E ...sem hold klikací mašina :=D


Herní předpoklady
Screeny: http://imageshack.us/f/232/wowscrnshot052912133553.jpg/ Takle to vypadá v combatu, někoho by možná zajímalo jak hledám někoho na mapě když mi přez ní jdou dotky ^.^ .. Odpověď : Nehledám,pač celej raid vidim ty co sou mimo range jako průhledný v xperl framech a na zbytek použiju nejmocnější zbraň mozek.
Raid DPS/HPS: Mám bohužel ID na skoro vše takže screen teď nemám, na požádání po resetu dodám jestli se někam dostanu (max world asi) nebo zajdu ňákou tu testovačku.
Dummy DPS: kolem 5k což je slabota chápu , nemám hold crit a balance je bez něho stracen(eclipsa netiká na cooldown a to je konečná), pár itemů eště socknu v UD a bude to lepší.Složil sem ten equip za 14 dní můj main byl bohužel feral a toho nehledáte.

Jak hraji za svou class
Rotace - http://imageshack.us/f/208/owldance.gif/ Zhruba takto :D ,ale aby se neřeklo : Nahodim FF, Vyšlu stromky , nahodim ty 2 dotky co mam a hurá na eclipse.Občas držim jen jednu dotku pro maximalní využití eclipsy.Starfall buť hned nebo podle bosse když je třeba burst ve fázy,addech nebo tak něco.
Equip - 245 item level : hlava,wrist,ring,idol + 3tokeny, 232 : staff,ramena,ring, 226 : boty,pásek,neck, 219 : back, 213 : trinket, 200 : trinket
Priority statů - CRIt = jak ho balance dotáhne na cap je to skvělý dmg jinak spell power
Gemování - Spell power a Crit protože haste se da nadřít s pár itemů a na raidu s bonusem od totemu dostanu cap a peace of cake
Dodatek - Dávam vždycky jeden bod do owlkin frenzy jelikož si myslim ,že v UD a Tocku je dost priležitostí na schytaní ňákýho toho damage co by to mohl spustit a 10% dmge navíc se hodí dycky. U moc lidí sem to neviděl.

Guildy
Předchozí guildy: Insomnia ..a při progresu UD Nisiar,Lordi jen chvíly potom sem byl pul roku off páč po milionech a milionech wipu na těch stejných blbostech mě wow prostě omrzelo.Neberte to tak jako že po 20 wipech brečim a jdu off jen v tom UD to trvalo asi 4 měsíce a to už se fakt nedalo :). Jinak vydržim online 10hodin bez problému :D
Důvod odchodu: Eště sem neodešel zatim není kam,ale už sme se prakticky rozpadli. Jinak důvodem je Absolutní nechuť členů chodit raidy :( a jelikož wow hraju jen kvůli nim nemá cenu se tam dál zdržovat i kdyby žila dál.A hlavně mam zato, že stále chodite UD a jelikož sem si ho eště pořádně nepoownil ,věřim že je u vás ten sen splnitelný.
Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: Ste první pokus.
Proč chceš jít právě k nám: Kdykoliv sem byl v raidu s AD(v posledních měsících) byla to pohoda.Žádnej stres,afkeři nebo jinej opruz co znechutí čas strávenej u wowka.Pár lidí u vás znam měl bych s kym klábosit. A samozřejmě taky protože si to prostě dáváte :) A taky sem nikdy neviděl na worldu aby někdo spamoval člověka s AD že je ninja.. Ste guilda o který mám dobrý mínění tak proto.

PC výbava
Mumble/Mikrofon: Zajisté
Raid FPS + na jaké detaily: 1900x1600 60fps
Rychlost internetového připojení: 16Mg/s kabel

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 18


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: úte 29. kvě 2012 20:25:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
tohoto pičaka poznam PRO jednoznačne berte.. :D :D

:coolface: srsly

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: úte 29. kvě 2012 21:56:44 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:35:11
Příspěvky: 84
Karma: 0
off topic: hm ty mas 15 ? 16 ? a on 25 odkial sa poznate :o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: úte 29. kvě 2012 22:29:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:36
Příspěvky: 245
Karma: 0
:D zacnem tym co ma najviac pobavilo :D
Citace:
A taky sem nikdy neviděl na worldu aby někdo spamoval člověka s AD že je ninja.. Ste guilda o který mám dobrý mínění tak proto.

njn mal si pauzu berem to :D

K tvojmu dodatku: owlkin frenzy- ATTACKS done to you... by do teba muselo neco sekat... to by si mohol prezit tak v naxxe v tocku naozaj len so stastim, ale ked prezijes stale je tu len 10% sanca na proc
-pokial armory ukazuju spravne mas 80 hastu nad capom... co je celkom dost

Inak celkom slusne, akurat dodaj pls screen z dummy, lebo aj psychi vytiahol za mojho balanca 5200dps a pojem kolem 5k moze byt pre teba 5400 a pre ineho 4800.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: úte 29. kvě 2012 22:43:05 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
No, musím říct, že přihláška se fakt luxusně četla! Vzorová přihláška, která je dobře rozepsaná, ale dá se číst..

Jen je tu jeden problém, že UD nechodíme. Néé protože by nám to nešlo, ale posledních pár ID jsme se trochu zasekali v ToGC a tohle ID ho konečně doprogressovali. Vkládam do guildy plnou důvěru a myslím, že další ID bychom to mohli dát během pár hodin full clear(bez wipu? :P) a pak se teprve budeme domlouvat, jestli se tak strašně nudíme a skočíme si zase starej dobrej UD a nebo se na to vykašleme. Já osobně bych za to byl rád, jelikož jak se teď nechodí UD tak je ve WoW hrozná nuda..

Teď k UI, ty debuffy pod DoT timerem nejsou trochu zbytečný?
Kde máš combat ress? To je ten obrázek toho Divine Spiritu vedle Revive?
Když řeknu "Ressni Shallise", který je od tebe víc jak 50y a neznáš směr kudy k němu jít, myslíš, že to dokážeš do 6 vteřin?
Hraješ na nejnižší detaily s 60 fps? (Btw cool rozlišení :D)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: stř 30. kvě 2012 0:34:17 
Offline

Registrován: čtv 08. zář 2011 19:53:53
Příspěvky: 124
Karma: -1

Bydliště: Tam, kde lišky dávají dobrou noc
Rikynko píše:
off topic: hm ty mas 15 ? 16 ? a on 25 odkial sa poznate :o

z Insomnie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: stř 30. kvě 2012 6:43:58 
Pro Hodge : owlkin frenzy či 2/2 do huricanu mi příde nepodstatný ty 2yardy na ten cyclon u championů v tý malý aréně no klidně ho tam dám.To haste to ukazuje správně ,ale jak sem psal ten equip je taková rychlokvaška pár 10manu ty chyby ve statech doladí :)
Dummy : http://imageshack.us/f/17/dpsdummy.jpg/ ten slabej crit se na tom dost podepisuje :/
No k tomu co tě tak pobavilo hráče který mě fakt nasrali si pamatuju na furt , nemůžu samozřejmě vědět všechny za ty léta ,ale u vás si nikoho nepamatuju :D takže jestli mi něco uniká radši to nechci vědět. :|


Pro Psychi : Ten UD bych dokázal překousnout co se dá dělat :) však vy se zase rozjedete.
No asi máš s těma debuffama pravdu ten addon používám zatim krátce asi druhej měsíc tak ho příležitostně různě přenastavuju a po ňáký tý době si udělam názor na klady a zápory. Combat ress je jak říkáš vedle revive (makro na meno targetu v /yell samozřejmě) . A tu mapu si klidně dám na pohodlnější místo :) nic převratnýho to pro mě není. Ale jak říkám problém sem s tim nikdy neměl.

K aktuálním detailům :D tyhle nízké mám jen proto abych mohl farmit na více postavách současně , jak sis asi všiml nejsem milionář :D a gemy stojí kotel ..takže volný čas lítam po kytkách a miningu. Jinak všechno na max proto sem to psal do prihlášky .


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: stř 30. kvě 2012 7:52:25 
Offline

Registrován: pát 06. dub 2012 12:58:06
Příspěvky: 22
Karma: 0
Ja jsem PRO aby jsme ho zobrali,pac ta prihlaska je fakt pekna a slepiček moc nemáme co vím.To UI je takovy divoky ale oproti tomu co mam já tak to jeste ujde :D

Jo...a taky jsem pro to aby se zacalo zase chodit UD :D (Ahoj mejch 21 fragmentu v baglu)

_________________
Jsem hezká paladinka a mám rád zablešené medvídky a poloprohnilé stromečky :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: stř 30. kvě 2012 7:57:27 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
+ Kvalita prihlášky
+ Vek (keby to bolo trošku viac ešte nech nemám pocit, že som sám komu drbe :-) )

Takže za mňa PRE

Btw.
Citace:
Proč chceš jít právě k nám: Kdykoliv sem byl v raidu s AD(v posledních měsících) byla to pohoda.Žádnej stres,afkeři nebo jinej opruz co znechutí čas strávenej u wowka.Pár lidí u vás znam měl bych s kym klábosit. A samozřejmě taky protože si to prostě dáváte A taky sem nikdy neviděl na worldu aby někdo spamoval člověka s AD že je ninja.. Ste guilda o který mám dobrý mínění tak proto.

Tvoj pohľad na toto sa zmení keď pôjdeš niekedy main raid ToGC25 :-) Psychi má fakt niekedy penu kolo úst :-)
World raidy nehrotíme a neninjujeme, pretože to by potom s nami nikto nešiel. Preto máš možno z toho taký pocit - aspoň ja to nikdy nerobím...

@Shallis: Ten podpis nemôže byť ešte väčší ? Zachvíľu bude tvoja jednoriadková odpoveď na jednu stranu vole :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BALANCE / FERAL
PříspěvekNapsal: stř 30. kvě 2012 8:16:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. zář 2011 11:57:01
Příspěvky: 145
Karma: 1
+věk
+dobře se to četlo
+točíš víc jak hodge, ale si bez many :D
+1900x1600 60fps
+
Citace:
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Nevadí , mě stačí když si občas zajdu UD hc, sem si vědom,že ste těď přijali jednoho balance a nevadí mi sedět třeba měsíc na střídačce,u vás bych měl aspoň šanci těď ani tu nemám.


Pro dobrý dmg se vždycky místo najde, ani měsíc čekat nemusíš :)
PRO

Xjohny píše:
Jo...a taky jsem pro to aby se zacalo zase chodit UD :D (Ahoj mejch 21 fragmentu v baglu)

Ahoj moje 3 fragmenty v báglu :(

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y