Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Stormhorn, BALANCE/Resto

 Předmět příspěvku: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 13:53:56 
Informace o tobě v Realném životě
Věk: 24
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: odhadem 5 (podle toho jaké je počasí a jestli nemám zrovna něco lepšího v RL)
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Tak určitě, klidně i do půlnoci.
Které dny nemůžeš být ve WoW v tomhle čase: Pátek, Sobota, Neděle není problém. V týdnu cca od 19:00
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Ano, forka miluju :D
Něco o sobě: Jsem z Prahy, momentálně nezaměstnaný - takže času je habaděj. Občas nějaká brigáda, abych měl za co pít. Loni jsem dostudoval bakaláře na ekonomce. Rád koukám holkám pod sukně, poslouchám kvalitní muziku a miluju pívo. V zimě snowboard v létě trocha horolezení a flákání se u vody. A mám modrý oči.

Co si představuješ pod slovem guilda? Skupina hráčů (nikoliv postav), kteří mají společný cíl a jako celek se ho snaží týmovou prací dosáhnout. Vzhledem k tomu, že wow je hra, tak by se u toho meli hráči bavit a mít radost ze společných úspěchů.

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: WoW hraju už od TBC. Na wotlku mám odraidováno vše, co je na twinu otevřeno. v ToGC jsem zatím nebyl, vzhledem k tomu, že jsem bez guildy a má bývalá guilda nedává ani prvního bosse.
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Nevadí mi, když se nedostanu na raid, pokud se místo mě dostane do raidu větší skilla :)
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Postava je vlastnoručně vyexpená. Na Tbc jsem hrál ferala/resto
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... =Stormhorn
(armory je nějaký rozbitý a neukazuje všechny itemy. Případně ukažu ingame. (GS 5100 - ikdyž GS neznamená skill)

Interface
Screen UI: http://imageshack.us/photo/my-images/17 ... 13221.jpg/
Popis UI: UI mám uspořádané tak, abych měl co největší přehled o dění v raidu. Mám tam vše potřebné k tomu, aby můj výkon na raidu byl co nejlepší.

Výhody UI: Přehlednost, informovanost, jednoduchost

Addony:
X-perl: Vím že to není uplně nej addon, ale pro dmgera si myslím stači (na resto používám Grid). Vidím, kdo nemá manu a potřebuje inervate, vidím kdo má na sobě cursu nebo poison, který můžu dispellnout, koho mám kde kombat ressnout. V Xperlu mam nastavený range check na 30 yardu.
Bartender: Super addon na action bary, rychlé nastavení bindů.
Omen: Klasika, pro dmgera nutnost.
DBM: Pro každého povinnost.
Power Auras: Můj nejoblíbenější addon. Ukazuje mi procy a dobu trvání Eclipsů a navíc při procu mi to krásně zaheká do ucha, takže se nemusím spoléhat jen na vizualní kontakt. Dále mám nastavené procy trinketů a clearcastu.
OmniCC: Hlida mi CD na vsechny spelly a ability.
Snowfallkeypress: Super addon pro každého. Start ability/spellu při zmáčknutí klavesy a ne až po pustění klávesy jako to je v blizz UI.
Titan panel: Super addon plný informací :)
Recount: Zpětná vazba pro dmgera je důležitá
Skada: Čistě ze zvědavosti, super na sledování healerů včetně absorbů :)
Sexymap, Outfitter, Gatherer, Quest helper a možná ještě nějaký nedůležitý addony.

Bindy: Mám nabindováno co se dá. Miluju bindy. Čím víc bindů, tím snadnější ovládání postavy a to je základ úspěchu ve wow.
Macra: Na resto používám macra na insta heal. Všechny spelly přes mouseover, abych nemusel klikat do raidframu - šetří to čas :)


Herní předpoklady
Screeny:
Raid DPS/HPS: http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 84036.jpg/
(Screen je staršího data, to jsem ještě neměl ToC equip jako mám teď + nebyl demo lock ani Ele shaman)

Dummy DPS: http://imageshack.us/photo/my-images/42 ... 24102.jpg/
(Screen je z OG dummy, nedával jsem Starfall, aby nebyl dmg zkreslený. + Stromky na dummy nešly)


Jak hraji za svou class
Rotace - Encounter s bossem začínám FF, pak MF a IS. (Podle bosse pouštím stromky a starfall buď hned a nebo šetřím na fázi, kde je potřeba top dmg.) -> Následuje spam Wrathů dokud neprocne Lunar Eclipse, který mi oznámí Power Auras -> pak spam Starfire a čekám na proc Solar eclipse. Samozřejmostí je na bossovi držet stále MF a IS. A tak pořád a pořád dokola, dokud nepadne boss nebo já :)

Equip - 5100 GS - mám 3x T 9, kalhoty mám pořád Conquerory z UD, čekám na gatě z Anuba. Plánuji 4x T9 + kalhoty z anuba. Bohužel z world raidů moc trophy nevymlátím, takže jsem koupil prozatím ramena za emblémy (statově identické jako T9). Momentálně mám rukavice na resto co padly ve Voa 25, protože mají lepší staty než ty co mám v batohu na sovu. Čekám na 4. T9 a pak nasadim rukavice na balance.
Zbraň z Hodira 25 Hm prozatím super, v batohu mám offhandu z Toc 25 a řekám na one handu.
Trinkety nejsou nic moc, ale v Tocku bohužel padá jen jedinej slušnej trinket z anuba.
Jinak gear z Toc 25, s tím jsem celkem spokojen.

Priority statů - Hit cap -> SP -> cca 400 haste -> Crit (v případě Crit capu, tuším v ICC - boost haste)
Gemování - Kde to jde tak +23 Sp cervenej, 2x modry 12Sp 10Spirit, Meta na 21 crit a 3% cirt dmg. V případě výhodného socket bonusu oranžový na Sp + Crit / SP + Haste

Dodatek - Talenty mám klasické na balance. Akorát mam 2 body v Gale Winds (30% zvýšený dmg hurikánu) - na progress ANuba HC ideál, jinak moc nevyužitelné. Ty dva body mám na úkor Moonglow/Intensity (Mana regen). S manou jsem zatim v pohodě. Nevím jak v ToGc 25, případně vrátím 2 body zpět z toho Hurikánu.

Guildy
Předchozí guildy: Beats of Twilight
Důvod odchodu: Leavnul jsem, protože...jak to napsat. Nechci na někoho házet špínu...., ale prostě jsou neschopný. Neznají tam svoje ability, vůbec netuší co se děje,... a GuM je jak ze starýho filmu, před každým bossem vypraví minimálně 15 minut (fakt nepřeháním!) monotonním hlasem taktiku a každýmu říká co má kdy zmáčknout. Všichni jsou tam jak ovce co nedokážou použít vlastní hlavu.

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: Nedával
Proč chceš jít právě k nám: Chtěl bych guildu, kde je pohodový kolektiv ( a ne banda 12ti letých mutujících eunuchů co si myslí, že jsou skilla když mají velké GS :D ), hráči umějí použít mozek a nezasekne se progress na Championech na normal.

PC výbava
Mumble/Mikrofon: Mám oboje a nebojím se je použít
Raid FPS + na jaké detaily: cca 20-30 fps na snížené detaily. (budu kupovat novou grafickou kartu)
Rychlost internetového připojení: 13Mbit/s DL 1Mbit/s UL

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 = 18

Uživatelské jméno má 2x N nakonci, protože jsem se tu blbec předtím registroval :) Stormhorn


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 14:26:23 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Fúúúúúúúúúú,
nevyznám sa do bala, ale musím sa priznať, že tvoja prihláška ma normálne zaujala čo ja som dosť kritický. Vyzeráš na normálneho, pohodového človeka, ktorý aj vie čo, kedy, prečo a ako. Keby aj nejaké chybky boli, myslím, že si dosť rozumný na to, aby si si to vydiskutoval a našiel s našim CL spoločnú reč na to najlepšie.

Takže za mňa určite minimálne na skúšku PRE

P.S. Fakt ma bavilo Tvoju prihlášku čítať :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 14:44:31 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:35:16
Příspěvky: 129
Karma: 0
PRO
nevim jestli si to tema modryma ocima vyhral,modry oci maji vsichni moji spolubydlici a sou to bukvy :D
vypada to ze tomu rozumis, par nepresnosti tam mas to mi je jedno, eq si asi vybirat nemuzes, myslim ze mezi nas zapadnes a zvednes nam aspon vekovej prumer :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 14:51:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
PRO

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 15:12:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 22:27:49
Příspěvky: 89
Karma: 0
PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 15:48:24 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
:o Díky bože za tvůj dar. A za znamení, které jsi mi dal, když se toto stvoření zjevilo v Dalaranu! A také díky tomu, kdo ho navedl k přihlášce do naší guildy! Já na lidi mám čuch a od první chvíle inspectu ve hře jsi mě něčím zaujal.

PRO - Moc není mým zvykem chvála v přihláškách, aby to lidem nevlezlo na mozek a pak si nemysleli, že můžou bůh ví co. /wave Ripsoun Ale jsem rád, že po půl roce čekání někdo přišel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 15:49:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:05:47
Příspěvky: 208
Karma: 0
Psychi píše:
:o Díky bože za tvůj dar. A za znamení, které jsi mi dal, když se toto stvoření zjevilo v Dalaranu! A také díky tomu, kdo ho navedl k přihlášce do naší guildy! Já na lidi mám čuch a od první chvíle inspectu ve hře jsi mě něčím zaujal.

PRO - Moc není mým zvykem chvála v přihláškách, aby to lidem nevlezlo na mozek a pak si nemysleli, že můžou bůh ví co. /wave Ripsoun Ale jsem rád, že po půl roce čekání někdo přišel.

No ale tobě to silně mrdá na mozek :D

_________________
Obrázek
DPS is Science, Healing is Art, Tanking is Strategy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 15:53:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. zář 2011 11:57:01
Příspěvky: 145
Karma: 1
Celkem mě zaujalo jak hezky si napsal tu přihlášku :D PRO
PS: Ale rozhodně jsem ti nedal hlas kvůli tomu sepsání ^^

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 15:56:13 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Jen, čím si hlídáš DoTky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stormhorn, BALANCE/Resto
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 16:02:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 08. říj 2011 23:05:18
Příspěvky: 66
Karma: 1
PRO Kuře potřebujeme :!:

http://myschoo.cz/data/druidi.html Ať víš co tě čeká :mrgreen:

_________________
Blecha >>> Feral Tank
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y