Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Coshboy - Resto / balance druid

 Předmět příspěvku: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2012 18:07:44 
Informace o tobě v Realném životě
Věk:16
Kolik hodin denně můžeš průměrně hrát WoW: 6
Máš čas v hodinách 17:00-22:00: Ano, kromě Úterý. Ten den přicházím trochu později.
Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum: Ano
Něco o sobě: Jmenuji se Vítek, studuji na Gymnáziu v Chebu, moje koníčky jsou tenis, WoWko, mí přátelé. Rád si zahraji i jiné hry jako Trackmanii, Dragon Age atd.
Co si představuješ pod slovem guilda? Parta lidí, kteří si rozumí, mají nějaké společné cíle, kecají na mumble atd...

Informace o tobě ve WoW
Zkušenosti s raidy: Naxx, OS, Malygos 10/25, UD10 FC, UD 25 All HMs kromě Mimirona, Yogga +0 (+1 mám) a Algalona, ToC kromě Anuba a FC...
Vadí ti když se nedostaneš na raid: Trochu by mě to mrzelo :-). Hraji to, protože si chci zahrát a ne tvrdnout na střídačce. (Chápu, že nemohu být od začátku v základu)
Postavu jsi sám vyexpil nebo je koupená: Vyexpil
Odkaz na Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Coshboy

Screen UI: http://imageshack.us/f/819/wow2012040721090104.jpg/
Raid DPS: za balance jsem dlouho na raidu nebyl, takže screen jsem nesehnal
Dummy DPS: http://imageshack.us/photo/my-images/13 ... 00150.jpg/

Jak hraji za svou class:
Rotace - Regrow, Rejuve na main tankovi, pokud se jedná o overheal, přidávám i lifebloomy s Nourishem. Jinak jsem HoTkař, takže WGrowth na CD, Rejuvenation se snažím udržet na targetech s nejvyšší prioritou (heal, tanci) a poté na ostaních. Samozřejmě že tlačítko Swiftmendu nenechávám chladné a využívám na 100% pokud jde do tuhého. Používání Nourish při rychlém dohealování.
Equip - momentálně 4911 GS
Staty - 2551 SP (bez formy) 2707Sp (ve formě), 539 haste (16,44%) 927 mana per 5
Gemování - hlavní gem – 23 SP, pokud je socket bonus SP tak kombinuji s SP + Spirit, SP+Haste


Guildy
Předchozí guildy: Shadows of Eternity
Důvod odchodu: Osobní důvody

Pokud sis dával přihlášku do jiné guildy před tou naší a nevzali tě, proč jsi jí dal přednost: nedával
Proč chceš jít právě k nám: Hledám gildu s dobrým kolektivem, kvalitními hráči, silným vedením
Koho u nás znáš: Stormhide, Ejdi
Důvod, proč si myslíš, že bychom tě měli příjmout: Snažím se každým raidem zlepšovat (vím, že je co), chuť raidovat, ze svého charu se snažím dostat pokaždé maximum


PC výbava
Mumble/Mikrofon: Mám obojí a nestydím se mluvit
Raid FPS: 45-50
Rychlost internetového připojení: http://rychlost.cz/rh/20121425589-b50fc2a1ba.html

Vypočítej tento přiklad:
9 + 0 + 9 + 0 + 9 x 0 + 9 + 0 = 27


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2012 21:36:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:36
Příspěvky: 245
Karma: 0
no fuha :D s tymi restakmi sa nam dajako roztrhlo vrece, co je aj dobre, je z coho vyberat :D(urobim si z toho take lentilky :D)

-no tak velke + oproti lofaskovy by som ti dal za to ze mas idol(vlastne ani ne tak tebe + ako jemu -)
-oproti lofaskovy mas o 300sp viac co je myslim celkom slusne


-je vidiet ze si ejdiho kamarat mas urobene podla neho talenty :D
-ten 3. glyph mi to neukazuje co mas no myslim ze to bude swiftmend, no co ma zarazilo druid uz nejde na glyph ze mu rejuv tika podla haste?(ak to je spravne opravte ma som len myslel ze to je jeho najdolezitejsi glyph)
-eq poprosim trochu viac popisat, ten trinket, wristy, finger a idol to sice neukazuje, no da sa to prekliknut, no ramena a zbran by ma zaujimali :D vidim ze tie mas flexovacie :D + opasok na crit- trochu prikoro ne??


-mas solacku... nwm ci to ejdi prezije :D


??????A teraz to najhorsie, co zavazi viac ako eq, kamarati, talenty atd.... ktory z vas 2 je viac skill??????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2012 21:46:30 
Offline

Registrován: sob 19. lis 2011 0:10:22
Příspěvky: 35
Karma: 0
Pekná prihláška sa my píči viac ako tá druhá prihlaška toho restáka, talenty equip neviem ale som za.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2012 21:59:33 
Offline

Registrován: čtv 08. zář 2011 19:51:25
Příspěvky: 120
Karma: -2
píči sa ti to ? ;DDDDDDDDDDDDDDDDd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2012 22:09:18 
Koukám na twinforum, vím které talenty fungují, které nefungují jak mají a které nemá smysl dávat. Takže stačí použít brain :-).Momentálně mám 3. glyph Glyph na Rapid rejuvenation, používám do HC, na 25 raidu se nevyplatí, protože momentálně by mi rejuve tikalo 12 sec, na raidu něco kolem 10 sec, což znamená, že máš rejuve jen na 11 hráčích, když dáváš WG na cd. Při bl by jsi měl rejuvenation jen na 9-8 hráčích, takže ho používám jen na HC a občas na desítku. Mám nakoupeno přes 45 ks od 5 glyphů, které měním podle situace.

Gear: Mám 4x T8.5 snažím se zatim udržet set bonus. Zbraň mám z Frey - Lifebinder. Trinket mám na SP. Thorim 10 HM + Solace. Waist mám na crit, protože mi dává + 20 SP. Sholdery mám z ToC.

Nějaké další dotazy :-) ? Děkuji, že se vám píčí má přihláška


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 0:34:15 
Offline

Registrován: čtv 29. pro 2011 20:12:51
Příspěvky: 37
Karma: 0
PRO , chodíval sem sním raidy v SoE, je aktivní, skill, ( opak dollyboye kterej tam byl taky :/ ) , a druidovy rozumí. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 7:31:41 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Máte tu prihlášku 3 restro druidi. Alinko išiel jasne PROTI, ale tebe a Lofaskovi by som dal šancu tak ako huntrom. Obaja by ste boli prijatí a ukázali by ste sa čo je vo Vás.
Musím sa priznať, že tvoja prihláška, UI sa mi páči najviac takže u mňa si 1. v poradí, ale ako hovorím, ja osobne by som zobral Vás oboch nech ukážete čo je vo Vás. Veď kicknúť sa dá kedykoľvek :-).
Nechám to na Ejdim. Za mňa PRE

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 8:10:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
za mna PRO, v druidovi sa nevyznam ale aj tak PRO, este ked vsetci davate PRO tak aj kvoli tomu davam PRO a este davam PRO kvoli tomu ze sa mi píčí prihlaska takze PRO(TI) (PRO)

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 9:02:53 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Ze všech se mi asi líbíš nejvíc. PRO na zkoušku..včetně bindů, jen zkus někam nacpat Combat Ress..Klimax mě s tím sere, trvá mu ress přes 10 sec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Coshboy - Resto / balance druid
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2012 9:21:45 
U některých spellů nemám vidět bindy. Například dispell curse, poisonu, combat ress.... Tyto spelly jsou dost používané a tak je mám nabindované ve svém vuhdo(healbot), takže jsem schopný (pokud jsem v range) ressovat okamžitě.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y