Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přihláška

 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 10:54:12 
Offline

Registrován: sob 19. lis 2011 0:10:22
Příspěvky: 35
Karma: 0
Tak za
1.: prihláška ma dako nezaujala ale neni ani zlá
2.: hmm dobrý screen kde sa ešte všetko stackovalo všetko zo všetkym tak to dps aj tak nič moc
3.: ako píšeš že používaš Life tap tak na screene ho volako nevidím
4.: hit cap máš 12,1% + 3% od priesta alebo bala je teda 15,1% a neni náhodou cap 17%?
5.: k ten rotacii vidno ze to máš z pvp kde každy dáva po immo conflargrate ale v pve to máš trošku inak na žačiatok by som dal Life tap, doom podla raidu a až potom Immolate, Chaos bolt, Conflargrate, 3x incinerate a potom už podla haste dalši incinerate dokým sa ti nenabije Chaos bolt. A s tým Corruption? Možno skoda cd ale ja som to ešte neskušal
6.: gemovanie zlé na destro ako vždy ide prvy hit>sp>crit>haste možno tam je aj spirit pred haste a haste maš dosť z equipu
Hodge píše:
hmmm na to screene si celkom pekne natrel kurimu
na to screene je jasne ze kuri je demo a od demona dufam ze nechces aby predmgoval destro co točí aj ked ma low equip.
Tak ako píše tirbe je to na patrim ze či ta zobere ale za mna je to NEUTRAL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 11:10:03 
Jak už jsem jednou psal, screen je UI only, nereknu proc jsem tehdy nemel nahozen life tap. Ano mas pravdu, až budu mit aktuálnější screen dps postnu ho, hit mam dostatek, ale dlouho jsem nehral tak se mohlo neco zmenit, pokud jo kdyztak pregemuju.Rotace byla zjednoduchsena, ale zhruba tak jak si to napsal tak to tak davam, krome Chaos, corruption se nevyplati to uz mam prokouknute a rad bych, aby jsi me nepoucoval o rotaci. :) K gemy bych nemusel mit ty nejrozumejsi to se priznam.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 13:56:32 
Offline

Registrován: sob 10. zář 2011 11:35:11
Příspěvky: 84
Karma: 0
prihlaska OK
paci sa mi aj jeho pristup: reaguje, odpisuje na kazdy post....
mali sme tu xy hracov co sme prijali aj ked sa nijak nevyjadrili alebo sme cakali na odpoved dva dni a aj tak dostal INV do Guildy

u mna neutral mierne PRO

ked rogun mozme mat 4
preco nie lockov ?:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 14:20:16 
Offline

Registrován: čtv 29. pro 2011 20:12:51
Příspěvky: 37
Karma: 0
Takže, když si mi řekl ať nehodnotím podle dummy ? ok.
Rotace - nemáš tam life tap,ale máš tam corruption proč ?
Staty/gemování - uvádíš - haste>crit>sp . odkdy je lepší haste/crit jak sp ?.
Nemáš hit cap, což je základ, co si tak dat talent do http://twinhead.twinstar.cz/?spell=18174 .
a ktomu dps ? 400k dmg done+BL+stack totemu a demonic pactu, a jak říkal myro - oháníš se tu ze přetáčíš kuriho přitom na screenu ma demo a je kousek za tebou.

není to trochu hodně na to že jediný co hraješ je lock ? a eště ktomu 6 let.
a teď mi řekni že nemám hodnotit podle tohohle.

ale + za UI je pěkný :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 14:38:15 
Stormhide píše:
Takže, když si mi řekl ať nehodnotím podle dummy ? ok.
Rotace - nemáš tam life tap,ale máš tam corruption proč ?
Staty/gemování - uvádíš - haste>crit>sp . odkdy je lepší haste/crit jak sp ?.
Nemáš hit cap, což je základ, co si tak dat talent do http://twinhead.twinstar.cz/?spell=18174 .
a ktomu dps ? 400k dmg done+BL+stack totemu a demonic pactu, a jak říkal myro - oháníš se tu ze přetáčíš kuriho přitom na screenu ma demo a je kousek za tebou.

není to trochu hodně na to že jediný co hraješ je lock ? a eště ktomu 6 let.
a teď mi řekni že nemám hodnotit podle tohohle.

ale + za UI je pěkný :P


Přijde mi jeden z tech členu co moc neumí číst, ale tak vysvětlím ti to. Life tap dávam vždy na začátku, nedávám corr ztráta dps.Talenty mam takove jake mam, nikdo z moss si nestezoval mozna proto, že jsem točil nejvic dps z locku. ;) A ted znovu k tomu screenu ja nevim jestli jsi natvrdly, ale nechapu co nechápeš na UI ONLY nikde jsem nenapsall jako prvni ze ho pretacim, to napsal jeden z vasich clenu ja jsem prohodil na toto tema par vtipnych poznamek s Kurim jsem byl dele v guilde nez ty, tak vim co dokaze. ;) Nechci tady ospravedlnovat kazdy detail me prihlasky pred každým členem guildy at se prosím vyjádři vedeni.Nechci, aby to vypadalo namyšleně tak se omlouvám kdyby ano.Chtěl jsem jenom šanci, ale jak to vypadá tak ta bude těžce vydřená. :P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 14:54:20 
Offline

Registrován: čtv 29. pro 2011 20:12:51
Příspěvky: 37
Karma: 0
no tak to no coment, mě říkej natvrdlej - dáš sem screen ve kterým jedeš blbě rotaci a teď se budeš obhajovat tím že to jen jen na UI ? mohlo ti dojít že se někteří zaměří na ten screen detailněji.
a ještě mi řekni co má společnýho kuri s tvojí přihláškou, krom teda toho že je s demem kousek za tebou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 14:58:56 
Stormhide píše:
no tak to no coment, mě říkej natvrdlej - dáš sem screen ve kterým jedeš blbě rotaci a teď se budeš obhajovat tím že to jen jen na UI ? mohlo ti dojít že se někteří zaměří na ten screen detailněji.


Bohužel mi to nedošlo, dal jsem prostě screen s UI a dal jsem se nezajímal přisťe už tu chybu neudělám.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 15:13:03 
Ja předmguju destra za dema:D NIjak se mi nelíbí ten lock neříkam radši nic za mě Spíš NE ale je to na našem Panu CL! srsly


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 15:17:26 
Royalflushh píše:
Ja předmguju destra za dema:D NIjak se mi nelíbí ten lock neříkam radši nic za mě Spíš NE ale je to na našem Panu CL! srsly


Veřím, že jo, demo na tootenciál má stači zato umět hrát a mrzí mě, že mysliš, že ne. :(


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2012 16:08:02 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
PRO - jestli předmgoval o tolik Kuriho za stejnej spec, tak se pro něj najde místo i na main raidu...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y