Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Renegade - Disco Priest

 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 20:37:40 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
myslim ze uz jen to jak si to umi obhajit, je jasny a nejde napsa nic jinyho nez PRO (jo znovu-:D)

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 20:40:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Citace:
Inner focus - určite dobrej talent na Divine hymn ... v tom mas sice pravdu , ale vzhledem tomu ze za posledniho pul roku jsme chodily temer stejne sestavy , a hymna na manu byla potrebna cca 1 za raid a poustel ji 2 priest , jsem si rekla zbytecnost.


No já myslel Hymnu healovací ne na manu ta samozřejmě nestojí žádnou manu

Citace:
Desperate Prayer vs Spell warding - zase z predchozich zkusenosti, kdy jsem zjistila ze mam temer nejmene umrti za raid (nepocitam globalni wipe) tak stejne to umrti je z 90% ik a DP by me nezachranil, kdezto permanentni redukce spell dmg mi prisla vyhodnejsi. Desperate Prayer mi prijde spis takovy pvp spell kdy je healer prvni na rane, takze pomaha na 100%.


Hmm mě se právě zase hodně osvědčil Desperate Prayer na bossech jako Freya, Algalon, Mimiron ale je pravda že se dá místo toho použít lentilka takže tě do toho nechci nějak nutit.

Citace:
Rotace spellu:
ja tady tu rotaci brala spis jen povrchne , ze je spis zadana u dmg, proto jsem ji zacala slovy bublinky .... , ale abych se priznala tak PoH pouzivam vzhledem k jeho cene, delce castu a ucinnosti (krom aegis) celkem zridka, vzdy jsme chodili v sestave holy priest, disco, druid, pala, shama


No u nás je to občas s healera všelijaký a někdy se healuje třeba jen ve třech čtyrech a to už je potřeba ten PoH do rotace zapojit trochu víc

Citace:
Me se naopak zdalo ze v UD je stale co dispelovat


Abych se přiznal tak si téměř nevybavuju bosse v UD kde je třeba dispelovat :D :D :D
Snad jen u Yogga 2. faze a Thorim

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 21:10:33 
Citace:
No já myslel Hymnu healovací ne na manu ta samozřejmě nestojí žádnou manu

Jo sry mas samozrejme pravdu , ale ja hymnu na heal uz taky nepouzila tak davno ze uz mi to splyva :) me to vzdy healnulo targety ktery zrovna nebylo az tak moc dulezity healovat a male mi u toho umrel treba nekdo dulezitej pri tom chanelu tak jsem to proste uplne vypustila z hlavy ten spell. a jeste mi prislo ze to nehealovalo nic moc.

Citace:
Hmm mě se právě zase hodně osvědčil Desperate Prayer na bossech jako Freya, Algalon, Mimiron ale je pravda že se dá místo toho použít lentilka takže tě do toho nechci nějak nutit.

Jn jasny, to je prave ten muj osobni pocit ze proste kdyz uz dostanu nekde pecku , tak uz nepomuze ani buh svatej, nebo mi stacila bublinka , nebo nekdo zrovna healnul me.

Citace:
No u nás je to občas s healera všelijaký a někdy se healuje třeba jen ve třech čtyrech a to už je potřeba ten PoH do rotace zapojit trochu víc

Jasny no, tim padem budu muset ty talenty i glyphy pozmenit protoze tim padem bych asi zacala mit problemy s manou. Bohuzel nemam jestetech tvych pokud si pamatuju :) 35k self buff :)

Citace:
Abych se přiznal tak si téměř nevybavuju bosse v UD kde je třeba dispelovat :D :D :D
Snad jen u Yogga 2. faze a Thorim

Tak jsem divna :) me fakt prijde ze dispeluju furt nejaky hovadiny od razora, councilu na tankovi, hodira, thorima , yogga , proste furt nekde neco :) ale rika jen jsem to chtela zkusit jestli se to vyplati, bohuzel jsem zapomela posledne mrknout na skadu , kolik to celkem nahealovalo. on byl zas nejakej pad srvr a klasicky recount i skada clear.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 22:17:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:36
Příspěvky: 245
Karma: 0
+1 rene :D a keby si mala mikrak dam ti +3 no co uz :D a aspon elbondo tu valaňyrku vyuzije ked pojde za holy u diskaca mi pripada skor ze je len koli statom :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 22:49:01 
ja jsem pro (ikdyz si mylsim ze vas neudejcha) ale podminil bych to mikrakem aby jsis pak zjednala na mumble respekt a klid, uz ted mam mute na moc lidi a pak kdyby do tebe porad nekdo valil tak bych to musel jeste navysit (pripominam ze v AD neni zadna zena a ty co to zkousely nevydrzely dyl jak 14 dni)

+ asi by byl dobrej screen v combatu pri encounteru, jak to u tebe vypada


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: pát 30. bře 2012 0:09:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:19:26
Příspěvky: 140
Karma: 0
Já sem chci healera druida a ne discanta :D
Jsem pro, elbondo bude chodit holy a cherish se konecne nauci healovat

_________________
Druid Classleader of AD Infinitum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: pát 30. bře 2012 7:17:12 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
co ten mikrofon? chces poslat prispevek na nej? jestli nemas penize :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: pát 30. bře 2012 8:02:57 
Offline

Registrován: ned 02. říj 2011 12:29:39
Příspěvky: 272
Karma: 6
Psychi píše:
co ten mikrofon? chces poslat prispevek na nej? jestli nemas penize :D


Jo jo, Psychi je uber-imba-klick powa pracháč :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: pát 30. bře 2012 8:22:41 
Psychi píše:
co ten mikrofon? chces poslat prispevek na nej? jestli nemas penize :D


Jestli muzu poprosit , tak ten novej mikrofonek do klopy od Versacehpo , platinovy , osazeny 50ti karatama hezouzkych diamantiku .... dekuji predem :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: pát 30. bře 2012 9:39:12 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
Návštěvník píše:
Psychi píše:
co ten mikrofon? chces poslat prispevek na nej? jestli nemas penize :D


Jestli muzu poprosit , tak ten novej mikrofonek do klopy od Versacehpo , platinovy , osazeny 50ti karatama hezouzkych diamantiku .... dekuji predem :)


to ted nebude u psychinky problem -,D

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y