Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Renegade - Disco Priest

 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 14:27:46 
Offline

Registrován: pon 09. led 2012 22:06:56
Příspěvky: 297
Karma: 0
Hodge píše:
:D ze dalsia zena bez mikraku :D


skoda no, ja uz cekal ze psychinka po 1. promluvi na holku:D srsly

_________________


Obrázek <-- Shallis kdyz je sam doma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 14:36:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:29:36
Příspěvky: 245
Karma: 0
Klimax :D :D zabil :D a sak on promluvi :D :D len ona neodpovie :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 15:12:41 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Citace:
Takze, uvodem bych se chtela omluvit za moje chyby v poslednim raidu. Jsem si jich vedoma, ale na druhou stranu to ma svoje , alespon pro me, logicke oduvodneni. Za prve, nejsem vubec navykla dmg taktikam, je to moje chyba , ze jsem se vmanipulovala do role damagera a za druhe, to byl muj prvni raid s vasi guildou. Nevim jestli o tom vite, ale vetsina guild ma u kazdeho bosse a to nejen v UD malinko odlisne taktiky. Mam proste vzite jine a navic z 90% healovaci taktiky na bosse. Bohuzel vas jednotlive po hlase jeste nepoznam, ale kecy typu "aha vite jakou barvu maji jeji vlasy" si pro priste muzete odpustit. Dotycne jednotlivce SKILLED DAMAGERY , bych rada postavila do jine guildy na raid jako heal a velice rada bych videla ty uzasne HPS a DPS co by tam predvadeli. Sice panove mam blond vlasy, vy mate vetsi DPS ale pochybuju ze mate i vetsi IQ. Bohuzel jak rikam neznam vas po hlase, takze nemohu byt konkretni , ale myslim ze dotycni skileri budou vedet. Ale jak jsem rikala na zacatku, je to moje chyba , ze jsem chtela zkusit neco jineho nez umim, a jeste k tomu bez zakladniho equipu ktery je na toto potreba. Myslim ze guilda jako je ta vase, nebude mit zadny problem najit si za me nahradu. Jen pro nektere, neposuzujte cloveka po 1 hodine v raidu, podle dps/hps a podle barvy jeho vlasu. Nekterym dekuju ze byli se mnou i tak dost trpelivy. Pa mejte se
ps: pokud je nejaky problem ze jsem jiz lootla nejake itemy, napiste mi, rada to vyrovnam goldy nebo jinym zpusobem


neco se zmenilo od predchozi prihlasky? ;) protoze jsou tu porad stejny prasata jako predtim a holka ktera nemluvi na mmbl si svoje faily moc neobhaji a kazdej do ni bude valit :)

Za me NEUTRAL v guilde nemluvi na mmbl jen Dragon, Tau a i Klimax zacal..lidi co neumi mluvit na raid moc rad neberu, pokud to nekompenzuji necim jako Dragon nebo Klimax..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 15:40:00 
Sufkusina píše:
Tak ruzove to nebude, holka u nas dlouho nevydrzi. Mame tu bohuzel zastup lidi, kteri maji psychologicky vek polovicni nez biologicky. Jsem pro, ale na dlouho bych to nevidel.

No, ted uz me z konceptu nevyvedou :) minule me to trochu zaskocilo a sokovalo , ale ted vim do ceho jdu takze pokud budou nejake poznamky na mou hlavu , tak vracim uder :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 15:41:13 
Psychi píše:
Citace:
Takze, uvodem bych se chtela omluvit za moje chyby v poslednim raidu. Jsem si jich vedoma, ale na druhou stranu to ma svoje , alespon pro me, logicke oduvodneni........


neco se zmenilo od predchozi prihlasky? ;) protoze jsou tu porad stejny prasata jako predtim a holka ktera nemluvi na mmbl si svoje faily moc neobhaji a kazdej do ni bude valit :)

Za me NEUTRAL v guilde nemluvi na mmbl jen Dragon, Tau a i Klimax zacal..lidi co neumi mluvit na raid moc rad neberu, pokud to nekompenzuji necim jako Dragon nebo Klimax..


Viz predchozi prispevek


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 15:43:32 
Hodge píše:
Myslim ze s vetou
Citace:
Jmenuju se Zuzana.
si si zarucila 50% sancu na prijatie nech by si dalej napisala cokolek :D
No a teraz k zvysku :D paci sa mi ako mas usporiadane spelly(je v tom bordel ale ty sa v tom asi vyznas), hlavne koli tomu, ze zaberaju strasne malu plochu a mas dost miesta, healit som ta este nevidel, no myslim ze by si sa u nas udrzala v poprednych miestach v heale. Jedine co je zas take... ako to povedat cudne :D ze dalsia zena bez mikraku :D akoby sa setky hanbili :D no nevadi uz len koli tomu ze ta tolko ludi od nas pozna som ZA.


Ano ve spellech tak jak je mam se vyznam :) a co se tyce plochy, neco zabere healbot na 25man raidu a obecne radeji vidim vse kolem co se deje , nez abych mela obrazovku zaplacanou ikonkama.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 16:21:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. zář 2011 11:20:05
Příspěvky: 76
Karma: 0
Ahoj,
takže za disca by pro tebe bylo určite místo protože já bych rád přesedlal na holy který není tak děsně op.
Tvoje přihláška se mi vcelku líbí, UI máš pěkně přehledný i když je dost malý takže na něm nejsou vidět některý věci (addony, bindy, potky, lentilka...)
Jediná věc co se mi moc nelíbí jsou talenty: Inner focus - určite dobrej talent na Divine hymn, Spell warding - zbytečnej talent 8% redukce spell damage tě nespasí (Cherish ho u nás taky má a přesto pořád ukazuje anděla),
o mnoho lepší talent kterej ti zachrání kůži je Desperate Prayer, ani Absolution není moc důležitej talent když na většině bossů nedispeluješ.
Koukám že si vůbec do rotace nezařadila PoH což mi přjde docela zvláštní jelikož mi přijde jako jeden z nejdůležitějších spellů když uvážim že po bublině dostaneš zrychlenej cast + disco má dost critu tak na většinu targetu nahodiš bublinu (Divine Aegis), s tím se pojí volba glyphu, glyph of Dispel magic si myslim je dost zbytečnej když u většiny bossů dispel nepoužiješ radši bych volil buď glyph of Prayer of healing nebo glyph of flash heal.
Na konec bych tě měl upozornit na to že děvčata v naší guildě mají zatím 100% úmrtnost a je třeba si vybudovat proti některým našim členům obranu. ;)
Škoda toho mikrofonu protože jak psal psychi bez něj se budeš těžko hájit po nějakým failu zvlášť když za to nemůžeš a psychi umí být pěkně nepříjemný.
Po celkovým zhodnocení bych se přikláněl spíš k PRO přijetí.
Vyjádři se prosím ohledně toho co sem ti napsal o talentech,glyphech a rotaci díky.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 17:26:36 
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 17:52:00
Příspěvky: 782
Karma: 0
Ja bych byl PRO jen kdybys mela mikrofon, jelikoz uz jsi jednou leavnula


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 17:46:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. pro 2011 19:50:56
Příspěvky: 176
Karma: 0

Bydliště: Trnava
PRO a prepac rinne ja som trochen kokot... :roll: :shock:

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade - Disco Priest
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2012 19:41:56 
Elbondo píše:
Ahoj,
takže za disca by pro tebe bylo určite místo protože já bych rád přesedlal na holy který není tak děsně op.
Tvoje přihláška se mi vcelku líbí, UI máš pěkně přehledný i když je dost malý takže na něm nejsou vidět některý věci (addony, bindy, potky, lentilka...)
Jediná věc co se mi moc nelíbí jsou talenty: Inner focus - určite dobrej talent na Divine hymn, Spell warding - zbytečnej talent 8% redukce spell damage tě nespasí (Cherish ho u nás taky má a přesto pořád ukazuje anděla),
o mnoho lepší talent kterej ti zachrání kůži je Desperate Prayer, ani Absolution není moc důležitej talent když na většině bossů nedispeluješ.
Koukám že si vůbec do rotace nezařadila PoH což mi přjde docela zvláštní jelikož mi přijde jako jeden z nejdůležitějších spellů když uvážim že po bublině dostaneš zrychlenej cast + disco má dost critu tak na většinu targetu nahodiš bublinu (Divine Aegis), s tím se pojí volba glyphu, glyph of Dispel magic si myslim je dost zbytečnej když u většiny bossů dispel nepoužiješ radši bych volil buď glyph of Prayer of healing nebo glyph of flash heal.
Na konec bych tě měl upozornit na to že děvčata v naší guildě mají zatím 100% úmrtnost a je třeba si vybudovat proti některým našim členům obranu. ;)
Škoda toho mikrofonu protože jak psal psychi bez něj se budeš těžko hájit po nějakým failu zvlášť když za to nemůžeš a psychi umí být pěkně nepříjemný.
Po celkovým zhodnocení bych se přikláněl spíš k PRO přijetí.
Vyjádři se prosím ohledně toho co sem ti napsal o talentech,glyphech a rotaci díky.


Tak co se tyce talentu :
Inner focus - určite dobrej talent na Divine hymn ... v tom mas sice pravdu , ale vzhledem tomu ze za posledniho pul roku jsme chodily temer stejne sestavy , a hymna na manu byla potrebna cca 1 za raid a poustel ji 2 priest , jsem si rekla zbytecnost. Samozrejme pokud by se situace zmenila, a bylo by treba poustet hymnu nemam problem talent zmenit.
Desperate Prayer vs Spell warding - zase z predchozich zkusenosti, kdy jsem zjistila ze mam temer nejmene umrti za raid (nepocitam globalni wipe) tak stejne to umrti je z 90% ik a DP by me nezachranil, kdezto permanentni redukce spell dmg mi prisla vyhodnejsi. Desperate Prayer mi prijde spis takovy pvp spell kdy je healer prvni na rane, takze pomaha na 100%. Ale pokud bych vzhledem treba k mirne odlisnosti taktiky mela problemy s prezitim , prispusobim tomu samozrejme i talenty.
Rotace spellu:
ja tady tu rotaci brala spis jen povrchne , ze je spis zadana u dmg, proto jsem ji zacala slovy bublinky .... :), ale abych se priznala tak PoH pouzivam vzhledem k jeho cene, delce castu a ucinnosti (krom aegis) celkem zridka, vzdy jsme chodili v sestave holy priest, disco, druid, pala, shama takze o plosne healy jsem resila pouze ve vyjimecnych situacich, takze jsem ho samozrejme nezminila stejne jako treba renew. Proste kdyz bylo treba (XT atp) tak jsem si hodila PI , bublinky vsude a spam PoH. Neberu to tak, ze kdyz nejsem primarne plosny heal a vidim umirat raid ze si reknu at si kazdej dela svoje je mi to fuk :) Ne, zacnu samozrejme plosnit co to jde :)
Glyphy:
Vzhledem k tomu ze jsem jiz nemela posledni dobou problemy s manou, jsem chtela zkusit misto glyphu na flash tento glyph. Me se naopak zdalo ze v UD je stale co dispelovat a prislo mi vyhodne ze target dostane krome dispellu i nejaky heal. U tanka je ten heal uz docela pekny vzhledem k jeho max hp. A kdyz jsem zjistila za posledni raidy ze ztratou glyphu na flash se nestalo s manou nic kritickeho (jakoze by dosla uprostred fightu) tak jsem hotam prozatim nechala.

Ale zase si samozrejme necham rada poradit od zkusenejsich hracu a vzhledem k tomu ze v ToC se opravdu temer nedispeluje , tak zase neni problem glyph zmenit. Rada uslysim tvoje nazory na tyto moje. Ale vsechny tyto odlisnosti od tvych tal/glyph vychazeji z mych poslednich zkusenosti. A jak rikam , vstupem do jine guildy, tudiz do urcite trochu jinych praktik "jak na bosse" , dojdu k jinym zaverum.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
CoDFaction.com Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y